Dr. Popov Hloh obecný bylinné kapky 50 ml

Doplněk stravy

Značka: DR.POPOV
Bylinné kapky Dr. Popov s obsahem extraktu z hlohu obecného, který příznivě ovlivňuje činnost srdce a cévního systému, má také zklidňující účinky.
Skladem na e-shopu
125

Cena za 100 ml: 250 Kč

O produktu

50116953

Hloh obecný (Crataegus laevigata) je trnitý keř nebo nízký strom rozšířený zejména v Evropě. Blahodárně působí na činnost srdce a cévní soustavy. Srdce a cévy zajišťují přenos kyslíku a živin do celého těla, jejich správná funkce je proto nepostradatelná. Hloh oceníte také při nespavosti. Napomáhá snadnějšímu usínání a celkově přispívá ke správnému fungování nervového systému.

Šetrný způsob získávání účinných látek z bylin

Generacemi prověřená metoda extrakce účinných látek – to je macerace bylin v 60% potravinářském lihu doplněném vodou za studena, kterou využívá i firma Dr. Popov. Díky dvěma činitelům a dlouhé době macerace jemně rozemletých atestovaných bylin se získá vysoká koncentrace účinných látek ve výsledné tinktuře. Všechny extrakty Dr. Popova jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Hloh obecný:

  • přispívá k normální činnosti srdce
  • pozitivně ovlivňuje zásobení kyslíkem
  • přispívá k normální funkci nervové a oběhové soustavy

Dávkování

Užívejte 3x denně 20 kapek tinktury. Tinkturu můžete nakapat i do nápoje, např. vody, čaje. Referenční hodnota příjmu (60 kapek) obsahuje extrakt ze 174 mg hlohu.

Složení

Voda, jemný kvasný líh (alk 35 % obj.), hloh plod.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepejte, lehký zákal není na závadu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.