Doplněk stravy

Dr. Popov Slinivka Slezina bylinné kapky 50 ml

Značka: DR.POPOV

Pýr napomáhá normálnímu trávení a kontroluje tělesnou hmotnost. Dobromysl přispívá k normálnímu trávení a normální činnosti jater. Fenykl přispívá k normálnímu chuti k jídlu.

145

Cena za 100 ml: 290,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: Dr. Popov Slinivka Slezina bylinné kapky 50 ml

50106184

Úvod

Dr.Popov Kapky bylinné Slinivka Slezina je doplněk stravy ve formě bylinných kapek, který obsahuje pýr, dobromysl, fenykl a puškvorec pro podporu normálního trávení.

  • Pýr napomáhá normálnímu trávení a kontroluje tělesnou hmotnost.
  • Dobromysl přispívá k normálnímu trávení a normální činnosti jater.
  • Fenykl přispívá k normálnímu trávení a chuti k jídlu.
  • Puškvorec podporuje normální trávení, osvěžuje tělo.
  • Čekanka přispívá k normální funkci střevního traktu a napomáhá normální činnosti jater.

Šetrný způsob získávání účinných látek z bylin

Generacemi prověřená metoda extrakce účinných látek – to je macerace bylin v 60% potravinářském lihu doplněném vodou za studena, kterou využívá i firma Dr. Popov. Díky dvěma činitelům a dlouhé době macerace jemně rozemletých atestovaných bylin se získá vysoká koncentrace účinných látek ve výsledné tinktuře. Všechny extrakty Dr. Popova jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.


Dávkování

Užívejte 2x denně 20 kapek tinktury mezi jídlem. Můžete nakapat i do nápoje např. vody, čaje. Doporučená denní dávka (40 kapek) obsahuje po 12,72 mg extraktu z pýru, dobromysli, fenyklu a puškvorce.


Složení

Voda, jemný kvasný líh (alk. 40% obj.), bříza list, čekanka nať, dobromysl nať, fenykl plod, puškvorec oddenek, pýr kořen, sporýš nať. 100 g výrobku obsahuje extrakt z 1,99 g pýru, dobromysli, fenyklu a puškvorce.


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.