Dr. Popov Topol černý bylinné kapky 50 ml

Doplněk stravy

Značka: DR.POPOV
Bylinné kapky Dr. Popov s obsahem extraktu z topolu černého, který příznivě ovlivňuje činnost ledvin a močového měchýře.
Skladem na e-shopu
149

Cena za 100 ml: 298 Kč

O produktu

50117442

Bylinné kapky s obsahem topolu černého, který podporuje zdravé ledviny a močové cesty. Topol černý je listnatý opadavý strom. Často se vysazuje na hrázích rybníků a podél vodních toků, kde zpevňuje břehy. Jeho nať pomáhá udržovat zdravé ledviny a zdravý močový měchýř. Příznivě působí také na správné fungování dýchacího systému a cévní soustavy.

Šetrný způsob získávání účinných látek z bylin

Generacemi prověřená metoda extrakce účinných látek – to je macerace bylin v 60% potravinářském lihu doplněném vodou za studena, kterou využívá i firma Dr. Popov. Díky dvěma činitelům a dlouhé době macerace jemně rozemletých atestovaných bylin se získá vysoká koncentrace účinných látek ve výsledné tinktuře. Všechny extrakty Dr. Popova jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Topol černý:

  • podporuje normální funkce dýchacího systému
  • napomáhá normální činnosti cévní soustavy
  • udržuje normální činnost ledvin a močového měchýře

Dávkování

Užívejte 3x denně 10 kapek tinktury. Tinkturu můžete nakapat i do nápoje, např. vody, čaje. Doporučená denní dávka (30 kapek) obsahuje extrakt z 25,5 mg topolu.

Složení

Voda, jemný kvasný líh (alk 35 % obj.), topol černý nať.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepejte, lehký zákal není na závadu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.