Dr. Popov Vilcacora bylinné kapky 50 ml

Doplněk stravy

Značka: DR.POPOV
Bylinné kapky s obsahem extraktu z kůry Vilcacory (Unkária plstnatá), která je jednou z nejznámějších léčivých rostlin pocházejících z peruánských And.
Skladem na e-shopu
139

Cena za 100 ml: 278 Kč

O produktu

50117676

Vilcacora, známá také jako Uňa de Gato (kočičí dráp), je velká dřevnatá liána rostoucí ve vysokých polohách amazonských tropických lesů. Dorůstá až třicetimetrové délky a na bázi listů má tenké zahnuté trny připomínající drápy kočky. Používá se hlavně kůra, která je ceněna především pro obsah řady důležitých alkaloidů. V indiánské tradici je nazývána „posvátnou rostlinou Inků“.

Šetrný způsob získávání účinných látek z bylin

Generacemi prověřená metoda extrakce účinných látek – to je macerace bylin v 60% potravinářském lihu doplněném vodou za studena, kterou využívá i firma Dr. Popov. Díky dvěma činitelům a dlouhé době macerace jemně rozemletých atestovaných bylin se získá vysoká koncentrace účinných látek ve výsledné tinktuře. Všechny extrakty Dr. Popova jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.


Dávkování

Užívejte 4x denně 30 kapek tinktury. Tinkturu můžete nakapat i do nápoje, např. vody, čaje. Referenční hodnota příjmu (120 kapek) obsahuje extrakt z 348 mg vilcacory.

Složení

Voda, jemný kvasný líh (alk 35 % obj.), vilcacora kůra.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepejte, lehký zákal není na závadu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.