Zdravotnické prostředky

Dr. Weiss PSÍ SÁDLO Medical originální bylinná mast 75 ml

Značka: DR. WEISS
5.0
  • Dr. Weiss PSÍ SÁDLO Medical obsahuje prověřenou kombinaci včelího vosku a 10 bylin, které jsou známy svým blahodárným účinkem.
289

O produktu: Dr. Weiss PSÍ SÁDLO Medical originální bylinná mast 75 ml

50102269

Úvod

Dr. Weiss PSÍ SÁDLO Medical je originální mast s obsahem směsi přírodních extraktů z 10 léčivých bylin.

Kdy se užívá:

  • Při nachlazení.
  • Při rýmě a ucpaném nosu.
  • Při úporném kašli.
  • Při dýchacích potížích.

Vybrané extrakty bylin způsobují prohřátí a přírodní esenciální oleje pomáhají zmírnit příznaky spojené s nachlazením, rýmou, kašlem, uvolňují ucpaný nos a ulehčují dýchání. Přípravek je určen ke krátkodobé místní aplikaci na kůži v oblasti prsou, zad, krku a v okolí nosu. Je vhodný pro jemnou dětskou pokožku.

Složení:

Světlík lékařský (Euphrasia officinalis), Měsíček lékařský (Calendula officinalis), Blahovičník kulatoplodý (Eukalyptus globulus), Tymián obecný (Thymus vulgaris), Jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata), Bez černý (Sambucus nigra), Řebříček obecný (Achillea millefolium), Violka vonná (Viola odorata), Sléz maurský (Malva mauritiana), Přeslička rolní (Equisetum arvense), včelí vosk.

Použití:

Podle potřeby aplikujte několikrát denně na hruď a záda. Přípravek jemně vmasírujte do úplného vstřebání. Je možné aplikovat menší množství také v okolí nosu a do oblasti spánků. Bezpečnost dermatologicky testována.

Upozornění:

K zevnímu použití! Přípravek je vhodný pro děti od 3 let. Neaplikovat do očí, na sliznice a poraněnou kůži. Neaplikovat v případě alergie na některou obsaženou složku.Mírná hrudkovitost je přirozenou vlastností tohoto výrobku.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.