DrKonrad AD lotio Chronic 75 ml

Kosmetika

Značka: DRKONRAD
Lipofilní lotio (tělové mléko) DrKonrad AD lotio Chronic je vhodné pro péči o suchou a silně vysušenou až atopickou pokožku.
Skladem na e-shopu
149

O produktu

50129438

Suchá až atopická pokožka, která svědí, pálí a pne? DrKonrad AD lotio Chronic je přípravek určený pro pravidelnou péči o suchou a velmi vysušenou pokožku. Je dobře snášen i citlivou pokožkou a v místech podrážděné (suché, rozpraskané) pokožky. Přípravek zlepšuje stav pokožky její hydratací. Obsahuje rovněž zvýšený podíl lipidických složek, které na pokožce tvoří okluzivní film. Přípravek lze používat k péči o pokožku se sklonem ke svědivým projevům, atopickému ekzému, lupence apod. Jemná formulace bez složek s alergenním potenciálem (parabeny, lanolín, parfemace) a s antimikrobiální složkou (octenidin) s dobrou snášenlivostí. Obsahuje přirozený hydratační faktor ureu v ideální 4% koncentraci. Přípravek mohou používat i těhotné a kojící ženy a děti všech věkových skupin.

Výsledek:

  • pokožka je hydratovaná a zklidněná
  • jemná a hebká pleť bez prasklin, šupinek či zarudnutí
  • svědění a pálení je eliminované

Použití

Přípravek naneseme v přiměřeném množství na pokožku a jemně jej rozetřeme. Aplikaci provádíme 3-6 krát denně dle potřeby. Nepoužívejte v případě alergií nebo přecitlivělosti na některou ze složek přípravku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.