Veterinární léčivý přípravek

Dronspot 60 mg/15 mg pro střední kočky spot-on 2x0,7 ml

Značka: DRONSPOT
4.5

Pipeta k nakapání na kůži působí proti škrkavkám, tasemnicím a měchovcům. Pohodlná a rychlá aplikace. Pro kočky od 2,5 do 5 kg.

499
Doprava zdarma

O produktu: Dronspot 60 mg/15 mg pro střední kočky spot-on 2x0,7 ml

50118084

Úvod

Pokud se nedaří přesvědčit Vaši kočku, aby spolkla tabletu, raději se s ní nepouštějte do boje. Pipeta Dronspot pro nakapání na kůži Vám nabízí pohodlné řešení pro odčervení. Působí proti nejčastějším vnitřním parazitům u koček oblým a plochým červům: škrkavkám, tasemnicím a měchovcům. Je účinný i na vývojová stádia parazitů v krvi a vnitřních orgánech. Přípravek je vhodný od 9. týdne věku a lze jej použít i během březosti a laktace. Odčervení koček je doporučeno provádět každé 3 měsíce, tedy 4x do roka. Dronspot 60 mg/15 mg je vhodný pro kočky od 2,5 do 5 kg.

Hlavní vlastnosti:

  • působí proti škrkavkám, tasemnicím a měchovcům
  • hubí i vývojová stadia vnitřních parazitů
  • jednoduchá a rychlá aplikace

Dávkování

Kočka by měla být před ošetřením přesně zvážena, aby byla zvolena správná velikost pipety. Rozhrňte srst na krku při bázi hlavy kočky tak, aby byla viditelná kůže. Špičku pipety přiložte na kůži a aplikujte obsah přímo na kůži několikerým stlačením pipety. Nanesení na bázi hlavy minimalizuje možnost kočky olízat přípravek.


Složení

Kombinace 2 účinných látek: Praziquantelum, Emodepsidum.


Upozornění

Nepoužívejte u koťat mladších 8 týdnů nebo vážících méně než 0,5 kg. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na obsažené látky. V případě zablešení je vždy nutné zvíře zároveň odčervit – blecha je mezihostitelem tasemnice.

Registrovaný název veterinárního léčivého přípravku: Dronspot 60/15 mg – roztok pro nakapání na kůži – spot-on

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.