Drontal pro kočky 2 tablety

Veterinární léčivý přípravek

NAVÍC Dronspot vyčesávací rukavice Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Dronspot vyčesávací rukavici za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 10. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

149 ušetříte 20 Kč

Původní cena 169 Kč, sleva 12%

O produktu

Tablety pro odčervení, které budou Vaší kočce vonět. Bílé oválné tablety jsou ochucené masovou příchutí a rozdělené rýhou pro dávkování – tabletu tak lehce a přesně rozpůlíte. Působí proti nejčastějším vnitřním parazitům u koček: škrkavkám, měchovcům a tasemnici. Odčervení koček je doporučeno provádět každé 3 měsíce, tedy 4x do roka.

Hlavní vlastnosti:

  • účinné proti nejčastějším vnitřním parazitům koček
  • ochucené masovou příchutí
  • dělicí rýha pro snadné rozpůlení tablety

Dávkování

Tableta se podává jednorázově v dávce 1 tableta na 4 kg živé hmotnosti zvířete. U koťat doporučujeme následující schéma podávání: 4., 8., 12. týden a 4., 5., 6., 9. a 12. měsíc věku kotěte. Dospělé kočky odčervujte jednou za tři měsíce. Nepodceňujte dávkování – v případě hraniční váhy zvířete raději přidejte! Jednorázová léčba během poslední třetiny březosti nebo během kojení byla prokázána za bezpečnou.

Složení

Kombinace 2 účinných látek: pyrantelembonát, prazikvantel. Působí proti škrkavkám (Toxocara cati (syn.mystax), Toxascaris leonina), měchovcům (Ancylostoma tubaeformae, Ancylostoma braziliense), tasemnici (Echinoccocus multilocularis, Dipylidium caninum, Taenia taeniaeformis., Mesocestoides spp., Joyeuxiella spp.)

Upozornění

Nepoužívejte u koček mladších 3 týdnů. V případě zablešení je vždy nutné zvíře zároveň odčervit – blecha je mezihostitelem tasemnice.

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.