Veterinární léčivý přípravek

Drontal pro kočky 2 tablety

Značka: DRONTAL
4.8

Tablety na odčervení koček jsou rozdělené půlicí rýhou. Působí proti nejčastějším vnitřním parazitům koček: škrkavkám, měchovcům a tasemnici.

179
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Drontal pro kočky 2 tablety

50057015

Úvod

Tablety pro odčervení koček jsou rozdělené rýhou pro dávkování – tabletu tak lehce a přesně rozpůlíte. Působí proti nejčastějším vnitřním parazitům u koček: škrkavkám, měchovcům a tasemnici. Odčervení koček je doporučeno provádět každé 3 měsíce, tedy 4x do roka.

Hlavní vlastnosti:

  • účinné proti nejčastějším vnitřním parazitům koček
  • dělicí rýha pro snadné rozpůlení tablety

Dávkování

Tableta se podává jednorázově v dávce 1 tableta na 4 kg živé hmotnosti zvířete. U koťat doporučujeme následující schéma podávání: 4., 8., 12. týden a 4., 5., 6., 9. a 12. měsíc věku kotěte. Dospělé kočky odčervujte jednou za tři měsíce. Nepodceňujte dávkování – v případě hraniční váhy zvířete raději přidejte! Jednorázová léčba během poslední třetiny březosti nebo během kojení byla prokázána za bezpečnou.


Složení

Kombinace 2 účinných látek: pyrantelembonát, prazikvantel. Působí proti škrkavkám (Toxocara cati (syn.mystax), Toxascaris leonina), měchovcům (Ancylostoma tubaeformae, Ancylostoma braziliense), tasemnici (Echinoccocus multilocularis, Dipylidium caninum, Taenia taeniaeformis., Mesocestoides spp., Joyeuxiella spp.)


Upozornění

Nepoužívejte u koček mladších 3 týdnů. V případě zablešení je vždy nutné zvíře zároveň odčervit – blecha je mezihostitelem tasemnice.

Registrovaný název veterinárního léčivého přípravku: Drontal –⁠ tableta

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.