Drontal pro kočky 24 tablet

Veterinární léčivý přípravek

Značka: DRONTAL
5.0
Přípravek Drontal pro kočky je určen k odčervení koček a koťat. Působí na ploché a oblé červy (škrkavky, měchovce, tasemnice). Podává se 1 tableta na 4 kg živé hmotnosti.
1 319 ušetříte 331 Kč

Původní cena 1 650 Kč , sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 1650 Kč

O produktu: Drontal pro kočky 24 tablet

50039808

Tablety pro odčervení Vašich domácích mazlíčků – koček a koťat. Přípravek Drontal pro kočky působí proti nejčastějším plochým a oblým červům u koček: škrkavkám, měchovcům a tasemnicím. Bílé oválné tablety jsou rozdělené rýhou pro dávkování – tabletu tak lehce a přesně rozpůlíte. Odčervení koček je doporučeno provádět každé 3 měsíce, tedy 4x do roka.

Hlavní vlastnosti:

  • účinné proti nejčastějším vnitřním parazitům koček
  • 1 tableta na 4 kg živé hmotnosti

Dávkování

Tableta se podává jednorázově v dávce 1 tableta na 4 kg živé hmotnosti zvířete. Tablety podávejte přímo zvířeti, nejlépe schované v kousku masa, uzeniny nebo rozmačkané do krmiva.

U koťat doporučujeme následující schéma podávání: 4., 8., 12. týden a 4., 5., 6., 9. a 12. měsíc věku kotěte. Dospělé kočky odčervujte jednou za tři měsíce. Nepodceňujte dávkování – v případě hraniční váhy zvířete raději přidejte! Jednorázová léčba během poslední třetiny březosti nebo během kojení byla prokázána za bezpečnou.

Složení

Kombinace 2 účinných látek: pyrantelembonát, prazikvantel. Působí proti škrkavkám (Toxocara cati (syn.mystax), Toxascaris leonina), měchovcům (Ancylostoma tubaeformae, Ancylostoma braziliense), tasemnici (Echinoccocus multilocularis, Dipylidium caninum, Taenia taeniaeformis., Mesocestoides spp., Joyeuxiella spp.)

Upozornění

Nepoužívejte u koťat mladších 3 týdnů a během březosti. V případě zablešení je vždy nutné zvíře zároveň odčervit – blecha je mezihostitelem tasemnice.

Registrovaný název veterinárního léčivého přípravku: Drontal –⁠ tableta

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.