Drontal Dog Flavour 150/144/50 mg 24 tablet

Veterinární léčivý přípravek

Značka: DRONTAL
5.0
Tablety na odčervení psa s masovou příchutí. Tvar kostičky je rozdělen rýhou pro snadné rozpůlení. Působí proti nejčastějším vnitřním parazitům psů.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
1 650 ušetříte 140 Kč

Původní cena 1 790 Kč sleva 8%

O produktu

50096843

Tablety na odčervení, po kterých Váš pes skočí! Drontal Dog Flavour 150/144/50 mg jsou ochucené masovou příchutí, abyste nemuseli svého psa přemlouvat. Tvar kostičky je rozdělen rýhou pro usnadnění dávkování – tabletu tak lehce rozpůlíte. Drontal Dog Flavour působí proti nejčastějším vnitřním parazitům psů: oblým a plošším červům, škrkavkám, tenkohlavcům, měchovcům, tasemnici a prvokům Giardia (napadení se projevuje se průjmovým onemocněním). Odčervení psů je doporučeno provádět každé 3 měsíce, tedy 4x do roka.

Hlavní vlastnosti:

  • účinné proti nejčastějším vnitřním parazitům u psů a prvokům Giardia
  • ochucené masovou příchutí
  • dělicí rýha pro snadné rozpůlení tablety


Dávkování

1 tableta na 10 kg živé hmotnosti zvířete. Na 2-5 kg lze podat polovinu tablety. Nepodceňujte dávkování – v případě hraniční váhy zvířete raději přidejte! Jednorázová léčba během poslední třetiny březosti nebo během kojení byla prokázána za bezpečnou.

Složení

Kombinace 3 účinných látek: febantel, pyrantelembonát, prazikvantel. Působí proti oblým a plošším červům u psů, škrkavkám (Toxocara canis, Toxascaris leonina), tenkohlavcům (Trichuris vulpis), měchovcům (Uncinaria stenocephala, Ancylostoma caninum), tasemnici (Echinococcus granulosus, Echinoccocus multilocularis, Dipylidium caninum, Taenia spp., Multiceps multiceps, Mesocestoides spp.) a prvokům Giardia.

Upozornění

V případě zablešení je vždy nutné zvíře zároveň odčervit – blecha je mezihostitelem tasemnice.

Registrovaný název veterinárního léčivého přípravku: Drontal Dog Flavour 150/144/50 mg –⁠ tableta

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.