Drontal Dog Flavour 150/144/50 mg 2 tablety

Veterinární léčivý přípravek

NAVÍC Dronspot vyčesávací rukavice Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Dronspot vyčesávací rukavici za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 10. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

149 ušetříte 50 Kč

Původní cena 199 Kč, sleva 25%

O produktu

Tablety na odčervení, po kterých Váš pes skočí! Jsou ochucené masovou příchutí, abyste nemuseli svého psa přemlouvat. Tvar kostičky je rozdělen rýhou pro usnadnění dávkování – tabletu tak lehce rozpůlíte. Drontal Dog Flavour působí proti nejčastějším vnitřním parazitům psů: oblým a plošším červům, škrkavkám, tenkohlavcům, měchovcům, tasemnici a prvokům Giardia (napadení se projevuje se průjmovým onemocněním). Odčervení psů je doporučeno provádět každé 3 měsíce, tedy 4x do roka.

Hlavní vlastnosti:

  • účinné proti nejčastějším vnitřním parazitům u psů a prvokům Giardia
  • ochucené masovou příchutí
  • dělicí rýha pro snadné rozpůlení tablety

Dávkování

1 tableta na 10 kg živé hmotnosti zvířete. Na 2-5 kg lze podat polovinu tablety. Nepodceňujte dávkování – v případě hraniční váhy zvířete raději přidejte! Jednorázová léčba během poslední třetiny březosti nebo během kojení byla prokázána za bezpečnou.

Složení

Kombinace 3 účinných látek: febantel, pyrantelembonát, prazikvantel. Působí proti oblým a plošším červům u psů, škrkavkám (Toxocara canis, Toxascaris leonina), tenkohlavcům (Trichuris vulpis), měchovcům (Uncinaria stenocephala, Ancylostoma caninum), tasemnici (Echinococcus granulosus, Echinoccocus multilocularis, Dipylidium caninum, Taenia spp., Multiceps multiceps, Mesocestoides spp.) a prvokům Giardia.

Upozornění

V případě zablešení je vždy nutné zvíře zároveň odčervit – blecha je mezihostitelem tasemnice.

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.