Veterinární léčivý přípravek

Drontal Dog Flavour 150/144/50 mg 2 tablety

Značka: DRONTAL
4.7

Tablety na odčervení psa s masovou příchutí. Tvar kostičky je rozdělen rýhou pro snadné rozpůlení. Působí proti nejčastějším vnitřním parazitům psů.

189
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Drontal Dog Flavour 150/144/50 mg 2 tablety

50093913

Úvod

Tablety na odčervení, po kterých Váš pes skočí! Jsou ochucené masovou příchutí, abyste nemuseli svého psa přemlouvat. Tvar kostičky je rozdělen rýhou pro usnadnění dávkování – tabletu tak lehce rozpůlíte. Drontal Dog Flavour působí proti nejčastějším vnitřním parazitům psů: oblým a plošším červům, škrkavkám, tenkohlavcům, měchovcům, tasemnici a prvokům Giardia (napadení se projevuje se průjmovým onemocněním). Odčervení psů je doporučeno provádět každé 3 měsíce, tedy 4x do roka.

Hlavní vlastnosti:

  • účinné proti nejčastějším vnitřním parazitům u psů a prvokům Giardia
  • ochucené masovou příchutí
  • dělicí rýha pro snadné rozpůlení tablety

Dávkování

1 tableta na 10 kg živé hmotnosti zvířete. Na 2-5 kg lze podat polovinu tablety. Nepodceňujte dávkování – v případě hraniční váhy zvířete raději přidejte! Jednorázová léčba během poslední třetiny březosti nebo během kojení byla prokázána za bezpečnou.


Složení

Kombinace 3 účinných látek: febantel, pyrantelembonát, prazikvantel. Působí proti oblým a plošším červům u psů, škrkavkám (Toxocara canis, Toxascaris leonina), tenkohlavcům (Trichuris vulpis), měchovcům (Uncinaria stenocephala, Ancylostoma caninum), tasemnici (Echinococcus granulosus, Echinoccocus multilocularis, Dipylidium caninum, Taenia spp., Multiceps multiceps, Mesocestoides spp.) a prvokům Giardia.


Upozornění

V případě zablešení je vždy nutné zvíře zároveň odčervit – blecha je mezihostitelem tasemnice.

Registrovaný název veterinárního léčivého přípravku: Drontal Dog Flavour 150/144/50 mg - tableta

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.