Veterinární léčivý přípravek

Drontal Dog Flavour XL 525/504/175 mg 2 tablety

Značka: DRONTAL
5.0

Tablety na odčervení psa s masovou příchutí. Tvar kostičky je rozdělen rýhou pro snadné rozpůlení. Působí proti nejčastějším vnitřním parazitům psů.

419

O produktu: Drontal Dog Flavour XL 525/504/175 mg 2 tablety

50113546

Úvod

Tablety na odčervení, po kterých Váš pes skočí! Jsou ochucené masovou příchutí, abyste nemuseli svého psa přemlouvat. Tvar kostičky je rozdělen rýhou pro usnadnění dávkování – tabletu tak lehce rozpůlíte. Drontal Dog Flavour působí proti nejčastějším vnitřním parazitům psů: oblým a plošším červům, škrkavkám, tenkohlavcům, měchovcům, tasemnici a prvokům Giardia (napadení se projevuje se průjmovým onemocněním). Odčervení psů je doporučeno provádět každé 3 měsíce, tedy 4x do roka.

Hlavní vlastnosti:

  • účinné proti nejčastějším vnitřním parazitům u psů a prvokům Giardia
  • ochucené masovou příchutí
  • dělicí rýha pro snadné rozpůlení tablety

Dávkování

Dávkování: 1 tableta na 35 kg živé hmotnosti zvířete. Na 7-17,5 kg lze podat polovinu tablety. Nepodceňujte dávkování – v případě hraniční váhy zvířete raději přidejte!


Složení

Kombinace 3 účinných látek: febantel, pyrantelembonát, prazikvantel. Působí proti oblým a plošším červům u psů, škrkavkám (Toxocara canis, Toxascaris leonina), tenkohlavcům (Trichuris vulpis), měchovcům (Uncinaria stenocephala, Ancylostoma caninum), tasemnici (Echinococcus granulosus, Echinoccocus multilocularis, Dipylidium caninum, Taenia spp., Multiceps multiceps, Mesocestoides spp.) a prvokům Giardia.


Upozornění

Nepoužívejte u psů vážících méně než 7 kg. V případě zablešení je vždy nutné zvíře zároveň odčervit – blecha je mezihostitelem tasemnice.

Registrovaný název veterinárního léčivého přípravku: Drontal Dog Flavour XL 525/504/175 mg –tableta

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.