Drontal Junior perorální suspenze 50 ml

Veterinární léčivý přípravek

Značka: DRONTAL
Suspenze pro pravidelné odčervování štěňat. Působí proti nejčastějším střevním parazitům u štěňat a mladých psů: škrkavkám, měchovcům a tenkohlavcům.
NAVÍC Dronspot vyčesávací rukavice Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Dronspot vyčesávací rukavici za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 11. 2021 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
545

O produktu

50039810

Antiparazitální suspenze pro pravidelné odčervování štěňat. Ochucený přípravek se snadno dávkuje pomocí přiloženého aplikátoru přímo do tlamičky. Působí proti nejčastějším střevním parazitům u štěňat a mladých psů: škrkavkám, měchovcům a tenkohlavcům.

Hlavní vlastnosti:

  • účinné proti nejčastějším vnitřním parazitům u štěňat
  • snadné dávkování pomocí tubičky
  • ochucená suspenze

Dávkování

Dávka je 1ml/kg živé váhy zvířete. Drontal Junior je světle červená suspenze, která se štěňatům podává přímo do tlamičky nebo zamíchána do krmiva. Před použitím protřepejte. Štěňata odčervovat ve 2., 4., 8., 12.týdnu a ve 4., 5. a 6.měsíci věku. Dále preventivní odčervení každé 3 měsíce tabletami.

Složení

Kombinace 2 účinných látek: febantel, pyrantelembonát. Působí proti škrkavkám (Toxocara canis, Toxascaris leonina), měchovcům (Stenocephala uncinaria, Ancylostoma caninum) a tenkohlavcům (Trichuris vulpis).

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.