Doplněk stravy

DroomSap sirup 100 ml

Značka: DROOMSAP

Sirup DroomSap je složený ze 17 % přírodního medu, nízké dávky doxylaminu a bylinek (mučenka, chmel), které přispívají k uvolnění a klidnému spánku. Pro dospělé a děti od 12 let.

439

Cena za 100 ml: 439,00 Kč

Doprava zdarma

O produktu: DroomSap sirup 100 ml

50136884

Úvod

Dobrý spánek určuje kvalitu života. Pokud procházíte obdobím, kdy místo toho abyste spali, trávíte čas v posteli bezútěšným převalováním, může vám pomoci doplněk stravy DroomSap. Sirup DroomSap je složený ze 17 % přírodního medu, ekologicky pěstovaných bylin a velmi nízké dávky doxylaminu. Obsažené bylinky – mučenka, hloh, chmel, sluncovka kalifornská a oves jsou přírodním řešením pro situace, kdy neklid, napětí, či fyzická nepohoda brání usínání a klidnému spánku.

Hlavní vlastnosti

  • oves, mučenka, sluncovka, chmel a hloh přispívají k uvolnění a klidnému spánku
  • příjemná forma bylinného sirupu s medem
  • pro dospělé a děti od 12 let

Dávkování

Dospělí a děti od 12 let: 1x denně 2 ml, užívejte do 1 hodiny před ulehnutím do postele. Dávku odměřte kalibrovanou lžičkou, která je součástí balení. Před dávkováním dobře protřepejte. Po otevření uchovávejte v chladu (2-5 °C).


Složení

Doxylamine 3,26 mg / ml, oves (Avena sativa), mučenka pletní, sluncovka kalifornská (Eschscholtzia californica), chmel (Humulus lupulus), hloh (Crataegus oxyacantha), jmelí (Viscum album), kaštan bílý (Bachův lék), tragant, med 17 %, vanilka, alkohol 3 %, kyselina citronová, sorbát draselný, glycerin a sirupus simplex. Neobsahuje lepek (oves je bezlepková obilovina). Jedna dávka 2 ml: 6,25 mg doxylaminu.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Další doporučení

Nepoužívejte při přecitlivělosti na kteroukoli složku ve výrobku. Diabetici by měli vzít v úvahu, že DroomSap obsahuje med a cukr. Bez konzultace s lékařem neužívejte v případě: akutního astmatu, epilepsie, glaukomu, novotvaru dřeně nadledvin, prostatomegálie, v akutní fázi intoxikace alkoholem, současného užívání léků na spánek nebo bolest, nebo při užívání MOA antidepresiv. Pouze pod dohledem lékaře v případě: omezené funkce ledvin, poškození srdce, vysokého krevního tlaku, chronické bronchitidy a astma, refluxní ezofagitidy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.