Ducray Kertyol PSO Keratoredukční krém 100 ml

50072172

Kosmetika

Skladem na e-shopu

315

O produktu

Krém na psoriatické stavy kůže těla a vlasové pokožky.

Tento krém přispívá k redukci skvamózních míst po těle a na vlasové pokožce. Je vhodný k péči o pokožku s místy s nadměrným rohovatěním (lokty, kolena,...) a ve vlasové pokožce buď samotný anebo společně s dermatologickou léčbou.

Charakteristika:
Keratoredukční schopnosti krému mu dodává komplex následných účinných látek – Kertyol (klidnící a deskvamační vlastnosti zarudnutí) a Crotamitonu (klidní kožní podráždění). Dalšími složkami jsou kyselina glykolová (rychle snižuje vrstvu zrohovatělých kožních buněk) a glycerín – hydratační a změkčující složka.

Návod k použití:
Tělo:
Aplikujte krém 2x denně (ráno a večer) na jemně očištěná a osušená místa s nadměrným rohovatěním (přítomné šupinky, strupy – skvamy,...) za pomoci lehké masáže. Krém se velmi rychle vstřebá. Během 15-ti dnů s pravidelnou aplikací přípravku ve stejném dávkování zpozorujete výrazné zlepšení stavu. K udržení výsledků je však doporučeno setrvat v používání přípravku alespoň jeden měsíc!
Vlasová pokožka:
Aplikujte krém za pomoci speciálně upraveného uzávěru v řádkách mezi vlasy každý večer. Nechte působit celou noc a ráno smyjte pomocí obdobného šamponu Ducray. Takto pokračujte po dobu 15 dnů.

Upozornění:
Snažte se vyvarovat kontaktu přípravku s očima! Krém aplikujte pouze na určená místa, ne na zdravou pokožku!

Obsah: 100 ml


Parametry
Značka Ducray
Typ pleti Citlivá pleť
Typ vlasů Citlivá vlasová pokožka
EAN 3282779293518