Duphalac 667 mg/ml roztok 500 ml

Registrovaný léčivý přípravek

Skladem na e-shopu

O produktu

Duphalac roztok je projímadlo obsahující laktulózu. Ta změkčuje stolici, přitahuje do střeva vodu a tím usnadňuje odchod stolice. Přípravek Duphalac se používá k úpravě fyziologického rytmu tlustého střeva u zácpy a tam kde je zapotřebí měkká stolice např. při hemoroidech a po chirurgických zákrocích na konečníku nebo tlustém střevě. Perorální roztok Duphalac mohou užívat dospělí, dospívající i děti. Děti a dospívající do 14 let však jen na doporučení lékaře.

Dávkování

Přípravek se podává v jedné denní dávce vždy ve stejnou dobu nebo rozděleně ve dvou dávkách. K dosažení léčebného efektu může být potřeba několika dní (2-3 dní) léčby. Dávkování je individuální dle věku a odpovědi na léčbu. Užívejte v souladu s příbalovým letákem. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 14 dní. Nepodávejte přípravek Duphalac dětem mladším 14 let bez předpisu lékaře.

Složení

Léčivou látkou je laktulóza 667 mg v 1 ml perorálního roztoku.

Přípravek neobsahuje žádné pomocné látky. Může však obsahovat malá množství přidružených cukrů, např. laktózy, galaktózy, epilaktózy a fruktózy.

Upozornění

Přípravek Duphalac může obsahovat malá množství mléčného cukru (laktózy), galaktózy, epilaktózy nebo fruktózy. Nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK. ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.