Durex Naturals Sensitive intimní gel 100 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: DUREX
Durex Naturals Sensitive intimní gel je vytvořen pouze z přírodních ingrediencí. Zpříjemňuje sexuální prožitky a zmírňuje nepohodlí způsobené vaginální suchostí.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

179
Dočasně nedostupné

O produktu

50125505

Lubrikační gel na vodní bázi s Aloe vera. Durex Naturals Sensitive intimní gel je vytvořen pouze z přírodních ingrediencí. Zpříjemňuje sexuální prožitky a zmírňuje nepohodlí způsobené vaginální suchostí. Jemné složení na bázi vody respektuje pH pokožky a je vhodné i pro velmi citlivou pokožku. Neobsahuje žádné přídatné umělé vonné látky a barviva. Je vhodný také pro použití s kondomy a erotickými hračkami.

Výsledek:

  • lubrikační gel na bázi vody
  • respektuje pH pokožky, pomáhá udržet její rovnováhu
  • zvyšuje pohodlí a pocit hladkosti
  • 100% přírodní hydratační složení s Aloe vera
  • vhodný pro použití s kondomy a erotickými hračkami

Upozornění

Vždy si důkladně přečtěte návod k použití. Varování: Používejte pouze v souladu s uvedenými pokyny. Gel nemá antikoncepční účinky a neobsahuje spermicid. Intimní gely mohou zpomalit spermie. Zabraňte styku s očima, poraněnou nebo podrážděnou kůží. Pokud u Vás dojde k podráždění, přestaňte tento intimní gel používat. Konzultujte použití gelu s lékařem, pokud podráždění přetrvá, pokud pociťujete přetrvávající vaginální suchost, jste těhotná, nebo zrovna kojíte. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.