EatEnjoy DAIRY 10 kapslí

Doplněk stravy

Značka: EATENJOY
Kapsle s obsahem trávicích enzymů laktázy a proteázy, které pomáhají zažívání při obtížném trávení laktózy po konzumaci mléčných potravin.
189

Cena za 1 kus: 19 Kč

O produktu

50119573

Vychutnejte si mléčné produkty. Přípravek EatEnjoy DAIRY obsahuje trávicí enzymy laktázu a proteázu, které pomáhají při obtížném trávení laktózy (mléčného cukru) a specifických mléčných bílkovin. Špatné vstřebávání laktózy a mléčných bílkovin se může projevit zažívacími problémy např. bolestmi břicha, zvýšenou plynatostí, nevolností nebo průjmem. EatEnjoy™ Dairy ocení lidé, kteří mají po konzumaci mléčných potravin zažívací problémy.

Hlavní složky:

  • Laktáza v tenkém střevě štěpí laktózu (mléčný cukr) na jednoduchý, lehce stravitelný cukr. Při nedostatečné tvorbě laktázy se snižuje schopnost trávit mléko. Vzniká laktózová intolerance, kdy se nestrávená laktóza dostává do tlustého střeva a dráždí ho.
  • Proteáza působí specifiky na mléčné bílkoviny. Pomáhá štěpit kasein, aby ho mohlo tělo lépe využít.

Dávkování

Dospělí užívají 1 kapsli bezprostředně před jídlem obsahujícím mléčné produkty nebo v jeho průběhu. Nepřekračujte doporučenou dávku 3 kapslí denně.

Složení

Směs Enzymu Dairylytic®, Laktáza (4,000 ALU), Proteáza (50 000 HUT) v jedné kapsli.

Další složky: kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza; protispékavá látka: stearan hořečnatý; barvivo E171.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčení či prevenci nemocí. Přípravek není určen pro osoby s hypolaktázií (laktázovou non-persistencí nebo nedostatkem laktázy) nebo jiným zdravotním stavem žaludku nebo střevního traktu a neměl by být používán jako alternativa k léčbě těchto stavů. Nepoužívejte v těhotenství, ani při kojení. Nepoužívejte v případě známé citlivosti na některou z přísad tohoto přípravku. Není vhodný pro děti. Před užitím přípravku si pečlivě prostudujte příbalovou informaci. Potravinové doplňky nejsou náhradou různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.