EatEnjoy GLUTEN 20 kapslí

Doplněk stravy

Značka: EATENJOY
Kapsle s obsahem trávicích enzymů, které usnadňují trávení potravin obsahujících lepek a pomáhají tak zmírnit pocit nepohody v trávicím traktu.
Akce 2 + 1 Při nákupu 2 kusů tohoto produktu získáte třetí kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
245

Cena za 1 kus: 12 Kč

O produktu

50119574

Vychutnejte si potraviny s lepkem. Přípravek EatEnjoy GLUTEN obsahuje směs proteolytických enzymů, které pomáhají při obtížném trávení bílkovin lepku. Endopeptidáza a exopeptidáz štěpí interní a externí peptidové vazby v bílkovinách, včetně peptidů v lepku. Tyto enzymy napomáhají tělu štěpit bílkoviny na aminokyseliny, které jsou pak snadno absorbovány do těla. Enzymy v přípravku dále štěpí potravinové bílkoviny, jako je mléko, vlašské ořechy, ryby a sójové boby, což usnadňuje zažívání potravin přijatých v rámci kompletního jídla. EatEnjoy™ Gluten ocení lidé, kteří mají po konzumaci potravin s lepkem zažívací problémy.

Lepek je bílkovina přítomná v mnoha obilovinách, zejména pšenici, ječmeni, ovsu, pšenici špaldě a jiných podobných druzích. Obiloviny jsou hlavní složkou některých potravin např. chleba, těstovin, pizzy, koláčů a pečiva. Lepek obsahuje několik různých bílkovin, které někteří lidé těžko tráví. Nestrávené zbytky bílkovin pak mohou způsobovat zažívací problémy.


Dávkování

Dospělí užívají 1 kapsli bezprostředně před jídlem obsahujícím lepek nebo v jeho průběhu. Nepřekračujte doporučenou dávku 3 kapslí denně.

Složení

Enzyme blend Glutalytic®, Protease 75,000 HUT 350 mg, Aspergillopepsin (500 SAPU), Protease DPP IV (125 DPP IV) v jedné kapsli.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčení či prevenci nemocí. Přípravek není určen pro osoby s celiakií ani jiným onemocněním žaludku nebo trávícího traktu a neměl by být používán jako alternativa k léčbě takových onemocnění. Nepoužívejte v těhotenství, ani při kojení. Nepoužívejte v případě známé citlivosti na některou z přísad tohoto přípravku. Není vhodný pro děti. Před užitím přípravku si pečlivě prostudujte příbalovou informaci. Potravinové doplňky nejsou náhradou různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.