Ecozone Aviváž Happinnes tropická vůně 1 l

Drogerie

Značka: ECOZONE
Pomáhá udržovat Vaše prádlo hebké, měkké a nadýchané. Aviváž z přírodních ingrediencí a rostlinných extraktů. Je vhodná i pro citlivou pokožku.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
145

O produktu

50115809

Pomáhá udržovat Vaše prádlo hebké, měkké a nadýchané. Ecozone Aviváž Happiness s vůní tropického ovoce je z 99,5 % z přírodních ingrediencí a rostlinných extraktů. Je vhodná i pro citlivou pokožku. Žádná syntetická barviva či výrobky z ropy. Běžně používaný živočišný lůj je nahrazen opět surovinami rostlinného původu! Balení Vám vystačí na 37 pracích cyklů.

Hlavní vlastnosti:

  • vhodné pro citlivou pokožku
  • z 99,5 % z přírodních ingrediencí
  • vhodné i pro vegany

Složení

5-15 % kationické surfaktanty, <5 % kyselina sorbová, vonná složka.

Použití

Běžná dávka: cca 30 ml.

Upozornění

Při aplikaci nic nekonzumujte a chraňte oči. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití pro jistotu kontaktujte lékaře. Způsobuje vážné poškození očí. Při zasažení opatrně vyplachujte vodou po dobu několika minut. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou k dispozici, a je to snadné. Pokračujte ve vyplachování. Trvá-li problém a při požití volejte lékaře nebo +420 224 91 92 93.

O značce

Cílem společnosti Ecozone je snížit množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících naše domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Po mnoha letech působení na trhu společnost Ecozone nabízí zákazníkům téměř 50 úspěšných produktů, a i nadále rozvíjí svůj sortiment.

Ecozone je drogerie bez kompromisů

  • Funkční – Ecozone vyrábí zcela funkční a vysoce kvalitní drogerii. Poznáte, že ekologické praní, mytí nádobí a úklid není žádná alchymie a přípravky, které jsou šetrné k přírodě fungují stejně dobře jako běžná drogerie.
  • Šetrná k pokožce – průměrně 99,5 % surovin přírodního původu. Přírodní barviva a vyzkoušené přírodní látky nejsou agresivní a neobsahují škodlivé složky.
  • Ekologická – použité složky jsou 100% biologicky odbouratelné a obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné.

Zcela bez palmového oleje

Ecozone se snaží nejen hledat rozumné cesty k ochraně ovzduší, ale i bojovat proti neetickým výrobním metodám. Nadměrné a zbytečné pěstování palmového oleje znamená také zbytečné snižování ploch deštných pralesů a poškozování volně žijících živočichů, jako jsou orangutani.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.