Ecozone Čistič myček a praček 6 ks

Drogerie

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Zbaví Vaši pračku i myčku na nádobí usazenin a vodního kamene. Ekologickým způsobem rozpustí všechny nánosy, které časem brání správnému fungování těchto domácích spotřebičů. Odstraní nepříjemné pachy a provoní svěží vůní citrónů. Ecozone Čistič myček a praček má 100% přírodního složení.

Hlavní vlastnosti:

  • vyčistí usazeniny a vodní kámen
  • odstraní nepříjemné pachy
  • 100 % přírodních ingrediencí
  • šetrný k životnímu prostředí
  • vhodný i pro vegany

Složení

<50 % organické kyseliny <15 % bělidlo na bázi kyslíku, <5 % neorganické soli.

Použití

Pračky: Nerozbalenou tabletu vložte do bubnu prázdné pračky. Spusťte prací cyklus bez předpírky na 60 °C nebo více. Myčky: Nerozbalenou tabletu vložte na dno myčky. Spusťte mycí program bez předoplachování  s vysokou teplotou.

Upozornění

Při aplikaci nic nekonzumujte a chraňte oči. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití pro jistotu kontaktujte lékaře. Způsobuje vážné poškození očí. Při zasažení opatrně vyplachujte vodou po dobu několika minut. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou k dispozici, a je to snadné. Pokračujte ve vyplachování. Trvá-li problém a při požití volejte lékaře nebo +420 224 91 92 93.

O značce

Cílem společnosti Ecozone je snížit množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících naše domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Po mnoha letech působení na trhu společnost Ecozone nabízí zákazníkům téměř 50 úspěšných produktů, a i nadále rozvíjí svůj sortiment.

Ecozone je drogerie bez kompromisů

  • Funkční – Ecozone vyrábí zcela funkční a vysoce kvalitní drogerii. Poznáte, že ekologické praní, mytí nádobí a úklid není žádná alchymie a přípravky, které jsou šetrné k přírodě fungují stejně dobře jako běžná drogerie.
  • Šetrná k pokožce – průměrně 99,5 % surovin přírodního původu. Přírodní barviva a vyzkoušené přírodní látky nejsou agresivní a neobsahují škodlivé složky.
  • Ekologická – použité složky jsou 100% biologicky odbouratelné a obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné.

Zcela bez palmového oleje

Ecozone se snaží nejen hledat rozumné cesty k ochraně ovzduší, ale i bojovat proti neetickým výrobním metodám. Nadměrné a zbytečné pěstování palmového oleje znamená také zbytečné snižování ploch deštných pralesů a poškozování volně žijících živočichů, jako jsou orangutani.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.