Ecozone Čistič zanesených umyvadel a van 250 ml

Drogerie

Značka: ECOZONE
Poradí si i se silně ucpaným odpadem. Síla přírodních enzymů pročistí odtok, aniž by poničila potrubí. Rozpustí i vlasy a chlupy.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

339
Dočasně nedostupné

O produktu

50115822

Vyřešte velký problém s ucpaným odpadem malou lahvičkou s přípravkem od Ecozone. Jeho koncentrované složení využívá sílu enzymů, které rozkládají biologický odpad. Pročistí odtok od nánosů usazenin a dokáže beze zbytku rozpustit i vlasy a chlupy, aniž by poničilo potrubí. Na rozdíl od běžných přípravků, Ecozone Čistič zanesených umyvadel a van neobsahuje korozní ingredience a žíraviny. Balení obsahuje dvě koncentrované dávky, které protáhnou i ten nejhůře ucpaný odpad v koupelně.

Hlavní vlastnosti:

  • rozpouští biologické usazeniny
  • síla enzymů účinně uvolní zanesený odpad
  • obsahuje přírodní ingredience

Složení

Směs enzymů, alkohol, alkohol etoxylát. Obsah alkoholu <5 %.

Použití

Nalijte do odtoku 2 litry horké vody. Poté přilijte ½ obsahu balení a nechte působit 12-24 hodin. Nakonec opět prolijte 2 litry horké vody. Takovouto údržbu provádějte nejlépe jedenkrát za měsíc.

Upozornění

Při aplikaci nic nekonzumujte a chraňte oči. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití pro jistotu kontaktujte lékaře.

O značce

Cílem společnosti Ecozone je snížit množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících naše domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Po mnoha letech působení na trhu společnost Ecozone nabízí zákazníkům téměř 50 úspěšných produktů, a i nadále rozvíjí svůj sortiment.

Ecozone je drogerie bez kompromisů

  • Funkční – Ecozone vyrábí zcela funkční a vysoce kvalitní drogerii. Poznáte, že ekologické praní, mytí nádobí a úklid není žádná alchymie a přípravky, které jsou šetrné k přírodě fungují stejně dobře jako běžná drogerie.
  • Šetrná k pokožce – průměrně 99,5 % surovin přírodního původu. Přírodní barviva a vyzkoušené přírodní látky nejsou agresivní a neobsahují škodlivé složky.
  • Ekologická – použité složky jsou 100% biologicky odbouratelné a obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné.

Zcela bez palmového oleje

Ecozone se snaží nejen hledat rozumné cesty k ochraně ovzduší, ale i bojovat proti neetickým výrobním metodám. Nadměrné a zbytečné pěstování palmového oleje znamená také zbytečné snižování ploch deštných pralesů a poškozování volně žijících živočichů, jako jsou orangutani.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.