Ecozone Odstraňovač vodního kamene ze spotřebičů 500 ml

Drogerie

Značka: ECOZONE
Ecozone Odstraňovač vodního kamene ze spotřebičů pomáhá odstranit vodní kámen z domácích spotřebič. Je vysoce účinný, a přitom ekologický.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
165

O produktu

50123594

Zbavte svou domácnost vodního kamene. Ecozone Odstraňovač vodního kamene ze spotřebičů byl speciálně navržen tak, aby byl účinný na těžko odstranitelné plochy vápence, které se díky tvrdé vodě usadily na povrchu. Obzvlášť vhodný je pro rychlovarné konvice, parní vařiče, žehličky a další domácí spotřebiče. Z 98 % je tvořen surovinami přírodního původu. 

Hlavní vlastnosti:

  • pomáhá odstranit vodní kámen
  • speciálně určený pro domácí spotřebiče
  • vysoce účinný, a přitom ekologický

Složení

S 98 % přírodních složek.

Použití

Podle spotřebiče zkontrolujte lahvičku pro správné dávkování. Vždy zkontrolujte návod ke spotřebiči před čištěním.

Dávkování: 100 až 200 ml v roztoku vody dle velikosti přístroje a pokynů výrobce.

Upozornění

Upozornění: Při aplikaci nic nekonzumujte a chraňte oči. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití pro jistotu kontaktujte lékaře. Způsobuje vážné poškození očí. Při zasažení opatrně vyplachujte vodou po dobu několika minut. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou k dispozici, a je to snadné. Pokračujte ve vyplachování. Trvá-li problém a při požití volejte lékaře nebo +420 224 91 92 93.

O značce

Cílem společnosti Ecozone je snížit množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících naše domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Po mnoha letech působení na trhu společnost Ecozone nabízí zákazníkům téměř 50 úspěšných produktů, a i nadále rozvíjí svůj sortiment.

Ecozone je drogerie bez kompromisů

  • Funkční – Ecozone vyrábí zcela funkční a vysoce kvalitní drogerii. Poznáte, že ekologické praní, mytí nádobí a úklid není žádná alchymie a přípravky, které jsou šetrné k přírodě, fungují stejně dobře, jako funguje běžná drogerie.
  • Šetrná k pokožce – průměrně 99,5 % surovin přírodního původu. 
  • Ekologická – použité složky jsou 100% biologicky odbouratelné a obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné.

Zcela bez palmového oleje

Ecozone se snaží nejen hledat rozumné cesty k ochraně ovzduší, ale i bojovat proti neetickým výrobním metodám. Nadměrné a zbytečné pěstování palmového oleje znamená také zbytečné snižování ploch deštných pralesů a poškozování volně žijících živočichů, jako jsou orangutani.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.