Drogerie

Ecozone Prací kapsle bez enzymů 20 ks

Značka: ECOZONE

Prací prostředek pro všechny typy prádla s pohodlným dávkováním. Vysoce efektivní praní i při nízkých teplotách. Jemný k pokožce i textiliím.

295
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Ecozone Prací kapsle bez enzymů 20 ks

50115811

Úvod

Prací prostředek pro všechny typy prádla s pohodlným dávkováním. Nezdržujte se odměřováním pracího prášku nebo gelu. Prací kapsli stačí hodit na dno pračky. Její obal je vyroben z rostlinných ingrediencí a po namočení se rychle rozpustí. Ecozone Prací kapsle zajišťují vysoce efektivní praní při každém cyklu a dobře působí i při nízkých teplotách. Neobsahují enzymy, které by mohly dráždit citlivou pokožku. Balení obsahuje kapsle na 20 pracích cyklů.

Hlavní vlastnosti:

  • pro praní bílého i barevného prádla
  • zajišťuje vysoce efektivní praní
  • poradí si se špínou už při 30 stupních
  • na pohodlné dávkování v kapslích si rychle zvyknete
  • jemné k pokožce i textiliím
  • vhodné i pro vegany

Složení

15-30 % anionické surfaktanty, neionické surfaktanty, mýdlo <5 % fosfonáty, vonná složka (alpha-Isomethyllonone, Hexyl Cinnamal, limonene). Procento alkoholu <5 %.


Použití

Vložte přímo do pračky.


Upozornění

Při aplikaci nic nekonzumujte a chraňte oči. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití pro jistotu kontaktujte lékaře. Způsobuje vážné poškození očí. Při zasažení opatrně vyplachujte vodou po dobu několika minut. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou k dispozici, a je to snadné. Pokračujte ve vyplachování. Trvá-li problém a při požití volejte lékaře nebo +420 224 91 92 93.


O značce

Cílem společnosti Ecozone je snížit množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících naše domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Po mnoha letech působení na trhu společnost Ecozone nabízí zákazníkům téměř 50 úspěšných produktů, a i nadále rozvíjí svůj sortiment.

Ecozone je drogerie bez kompromisů

  • Funkční – Ecozone vyrábí zcela funkční a vysoce kvalitní drogerii. Poznáte, že ekologické praní, mytí nádobí a úklid není žádná alchymie a přípravky, které jsou šetrné k přírodě fungují stejně dobře jako běžná drogerie.
  • Šetrná k pokožce – průměrně 99,5 % surovin přírodního původu. Přírodní barviva a vyzkoušené přírodní látky nejsou agresivní a neobsahují škodlivé složky.
  • Ekologická – použité složky jsou 100% biologicky odbouratelné a obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné.

Zcela bez palmového oleje

Ecozone se snaží nejen hledat rozumné cesty k ochraně ovzduší, ale i bojovat proti neetickým výrobním metodám. Nadměrné a zbytečné pěstování palmového oleje znamená také zbytečné snižování ploch deštných pralesů a poškozování volně žijících živočichů, jako jsou orangutani.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.