Ekomedica Meduňka lékařská výtažek z listu 500 ml

Doplněk stravy

Značka: EKOMEDICA
EkoMedica Meduňka lékařská obsahuje výtažek z listu meduňky lékařské, která příznivě působí na duševní zdraví, relaxaci a spánek. Napomáhá správné funkci dýchacího systému a trávení.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

345

Cena za 100 ml: 69 Kč

O produktu

50132920

Meduňka je voňavá bylinka, kterou používali již staří Řekové. Patří k nejpoužívanějším rostlinám používaných pro podpůrné účely. Meduňka má relaxační účinek, podporuje usínání a spánek, pozitivně působí na kognitivní a duševní zdraví. EkoMedica Meduňka lékařská obsahuje výtažek z listu meduňky, který je získáván nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty a je proto určen co nejširšímu spektru konzumentů.

Hlavní vlastnosti meduňky:

  • příznivě působí na duševní zdraví, relaxaci a spánek
  • napomáhá normálnímu trávení
  • příznivě ovlivňuje dýchací systém
  • přispívá k normální funkci oběhové soustavy
  • příznivě působí na hormonální rovnováhu

Dávkování

Užívejte 15 ml (3 čajové lžičky) denně. 

Složení

Denní dávka 15 ml výrobku obsahuje 300 mg extraktu z listu meduňky, což odpovídá výtažku z 0,6 g - 1,2 g listu meduňky (rozdíl je dán biologickou odlišností jednotlivých šarží rostlinného materiálu).

Voda, extrakt z listu meduňky lékařské, regulátor kyselosti: kyselina citronová.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky výrobku. Výrobek je vhodný pro vegetariány i pro vegany. Před použitím protřepejte. Usazenina na dně láhve, ani případné pevné části ve výrobku nejsou na závadu. Barva, vůně i chuť šťávy se může v různých šaržích výrobku měnit, což není na závadu jeho kvality. Bez chemických konzervantů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.