Elancyl Slim Design krém na zeštíhlení břicha 150 ml

50110491

Kosmetika

Skladem na e-shopu

688

O produktu

Vytvořte si vysněnou pokožku a zbavte se drobných špíčků i převislé volné kůže. Vyzkoušejte ELANCYL Slim Design, kúru s okamžitým vypínacím efektem pro zeštíhlení a zpevnění těla. Používejte ji na své problematické partie a sledujte, jak aktivní látky účinně pomáhají trvale zeštíhlit vaše bříško, boky či paže, a to již po sedmi dnech.

Výsledek:

  • poskytuje okamžitý vypínací efekt
  • zeštíhluje a zpevňuje pokožku břicha a další problémové partie
  • pomáhá odbourávat tuky

Použití

Kúra se aplikuje lokálně na problematické partie, konkrétně bříško, boky nebo paže. Pro správné působení používejte k aplikaci masážní metodu vyvinutou fyzioterapeutem v laboratořích ELANCYL. Jako doplněk stravy lze užívat také tobolky ELANCYL Slim Design. Vyhněte se aplikaci na podrážděnou kůži.

Složení

ELANCYL Slim Design obsahuje aktivní látky, jež pomáhají k trvalému zeštíhlení a okamžitému vypínacímu efektu. Kofein odbourává tuky a přispívá k udržení vytvarované postavy. Břečťan zajišťuje drenáž a slupky z jablek slouží ke zpevnění pokožky. Hned po prvním použití uvidíte okamžitý vypínací efekt a v kombinaci se zdravou stravou a cvičením si brzy vytvarujete svou vysněnou postavu.