Enzymax R 120 kapslí

Doplněk stravy

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Proč užívat Enzymax:

- Dávkování: jen 2 kapsle denně

- Moderní fermentační metoda výroby – fungální enzymy jsou odolné vůči žaludečním kyselinám a lépe se vstřebávají do organismu

- Složení je založené na posledních poznatcích moderní vědy

- Obsahuje pouze fungální a rostlinné enzymy – vhodný i pro vegany a vegetariány

- Výhodná cena

Enzymax R je komplexním enzymatickým přípravkem, který využívá nejmodernější technologie získávání enzymů. Základem složení je společné působení fungálních lipolytických a proteolytických enzymů. Tyto enzymy se získávají moderní fermentační technologií, jejíž výsledkem jsou enzymy vysoce odolné vůči žaludečním kyselinám. Přípravek Enzymax je navíc doplněn i o rostlinné enzymy papain a bromelain, které vhodně doplňují celkovou škálu potřebných enzymů. Obsažený vitamin B6 přispívá ke snížení únavy a vyčerpání1. Ženšen přispívá k normální činnosti imunitního systému2. Napomáhá proti únavě a přispívá k podpoře vitality1. Enzymax neobsahuje látky živočišného původu, je tedy vhodný i pro vegany a vegetariány.

1ženšen pomáhá proti únavě a pomáhá podporovat vitalitu, vitamin B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání

2ženšen přispívá k přirozené obranyschopnosti a k řádnému fungování imunitního systému, vitamin B6 přispívá k normální funkci imunitního systému

Denní dávka obsahuje

hmot./1 kps.

hmot./2 kps.

% DRHP/RVH*

Proteázy (enzymy)

100 mg / 37.500 HUT

200 mg / 75.000 HUT

-

Lipázy (enzymy)

100 mg / 100,0 LU

200 mg / 200,0 LU

-

Hesperidin

100 mg

200 mg

-

Ženšen extrakt

20 mg

40 mg

-

Papain

20 mg

40 mg

-

Bromelain

20 mg

40 mg

-

Vitamin B6

1,4 mg

2,8 mg

200

* % denní referenční hodnoty příjmu ve 2 kps. 

 - není stanoveno

Složení: proteázy, lipázy, hesperidin/hesperidín, hypromellosa/hypromelóza, extr. ženšen, papain/papaín, bromelain, protispékavá/protihrudkujúca látka (stearan hořečnatý/horečnatý), pyridoxal 5-fosfát, kapsle/kapsula (HPMC DR, barvivo bílá/ farbivo biela)

Přípravek je balen do speciálních kapslí, bez zbytečných vedlejších látek. Kapsle HPMC DR je vhodná i pro vegetariány (rostlinná želatina) a především zajišťuje žádoucí zpožděné uvolňování obsažených látek.

Dávkování:

2 kapsle denně, nejlépe 1 kapsli ráno a 1 kapsli večer, vždy minimálně 30 min. před jídlem, případně 2 kapsle ráno před prvním jídlem. V 1. týdnu užívání doporučujeme zvýšit dávku na 2x 2 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny (alespoň ⅓ l).

Upozornění: 

Přípravek není určen dětem do 12 let. Ukládat mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek  není určen jako náhrada pestré stravy.  Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 ºC.

Vyrobeno v České republice.

Obsah: 120 kapslí