Erboristica Intimní mýdlo s měsíčkem a verbenou 250 ml

Kosmetika

NAVÍC kosmetická taška z recyklované kůže šedá Při nákupu označených produktů značky Erboristica v minimální hodnotě 499 Kč získáte NAVÍC kosmetickou tašku z recyklované kůže šedou za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na pánskou řadu Erboristica UOMO. Akce platí do 31. 12. 2020 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce
NAVÍC sypaný ovocný čaj Záře krbu 20 g Při nákupu produktů značky Erboristica v minimální hodnotě 199 Kč získáte NAVÍC sypaný ovocný čaj Záře krbu 20 g za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 1. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren

O produktu

Obtěžují Vás po umytí nepříjemné pocity jako je podrážděnost, suchost a zarudnutí? Běžná mýdla mohou narušovat fyziologickou rovnováhu sliznic v intimních partiích. Aby k projevům podráždění nedocházelo je vhodné respektovat přirozené kyselé prostředí. Delikátní mýdlo s měsíčkem a verbenou obsahuje kyselinu mléčnou a jeho pH je 4.0, aby byla zaručena dobrá snášenlivost.

Výsledek:

  • Pomáhá vytvářet na sliznici přirozené kyselé prostředí, které brání růstu bakterií
  • Čistí šetrně bez narušení hydrolipidní vrstvy
  • Jemná péče z měsíčku lékařského, verbeny a Aloe vera

 

Složení

Kyselina mléčná, extrakt z měsíčku lékařského, extrakt z verbeny (sporýše lékařského), rostlinný glycerin, bio šťáva z Aloe vera, zinek PCA.

O značce

Kosmetika Erboristica di Athena’s je přírodní ekologická kosmetická řada pro péči o pleť, tělo i vlasy. Je držitelem certifikátu Produkt VEGAN. Všechny přípravky byly dermatologicky testovány, neobsahují zdraví škodlivé látky a nemají negativní dopad na životní prostředí.

Základní hodnoty a principy společnosti Athena’s:

  • Extrémní citlivost k životnímu prostředí
  • Úcta k životnímu prostředí, Zemi a jejím zdrojům
  • Hluboký smysl pro ochranu zvířat