Erboristica Mandlový olej ze sladkých mandlí 200 ml

50105857

Kosmetika

Při nákupu produktů značky Erboristica v minimální hodnotě 199 Kč získáte NAVÍC Erboristica šampon hydratační BIO 125 ml.

Akce platí do 31. 10. 2019 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

285

O produktu

Mandlový olej sametově pohladí vaši kůži. Pravidelné používání tohoto vzácného oleje je účinný způsob, jak si zachovat pružnost a pevnost pokožky, nebo jak předejít striím v těhotenství či při redukční dietě. Tato 100% čistá formule za studena lisovaného oleje je výborná k ošetřování a jemné masáži pokožky novorozenců a dětí. Mandlový olej využijete i k péči o suché vlasy a nehty. Vhodný pro všechny typy pokožky.

Péče v těhotenství

Mandlový olej výborně zvláčňuje a proto se osvědčil pro péči o kůži v těhotenství. Pokožka je v tomto období nadměrně zatěžována, dochází k pnutí, které může mít za následek vznik drobných trhlinek – strií. Pravidelnou péčí lze tyto komplikace zmírnit.

Složení

Mandlový olej lisovaný za studena.

Více o značce

Kosmetika Erboristica di Athena’s je přírodní ekologická kosmetická řada pro péči o pleť, tělo i vlasy. Je držitelem certifikátu Produkt VEGAN. Všechny přípravky byly dermatologicky testovány, neobsahují zdraví škodlivé látky a nemají negativní dopad na životní prostředí.

Základní hodnoty a principy společnosti Athena’s:

  • Extrémní citlivost k životnímu prostředí
  • Úcta k životnímu prostředí, Zemi a jejím zdrojům
  • Hluboký smysl pro ochranu zvířat

Parametry
Značka Erboristica
Typ pleti Pro všechny typy pleti
Forma Olej
EAN 8002842170103