Esthederm

Seřadit podle

Starejte se o svou pleť. Značka ESTHEDERM ví, že základem krásné a zdravé pokožky je nejen pravidelná návštěva profesionálních kosmetických salónů, ale také každodenní domácí péče. Právě touto péčí si vaše kůže zvyká na standard, který ji učí správně fungovat a udržovat si dlouhodobě krásný vzhled, pevnost a pružnost.

K důkladnému odlíčení pleti od make-upu využijte každý den odličovač očí a rtů a hydratační či zklidňující čisticí mléko. Následně hydratačním čisticím tonikem pleť dočistěte a neutralizujte škodlivé účinky tvrdé vody. Denní aplikací buněčné vody dodáte pleti energii a zvýšíte účinnost ostatních produktů.

Po důkladném vyčištění přichází na řadu sérum, které proniká do pokožky a intenzivně na ni působí. Speciální oční krém se šetrně stará o jemnou a citlivou pokožku očního okolí a nanáší se ráno i večer. Na závěr naneste krém, gel nebo fluid, které pleť chrání v hloubce i na povrchu.

Kromě každodenních přípravků také dvakrát týdně očistěte pleť obličeje, krk a dekolt do hloubky čističem pórů a naneste zesvětlující masku, jež odstraní povrchové nedokonalosti pokožky. Vaše kůže bude dlouhodobě zdravá, pevná a pružná, přesně taková, jakou ji chcete.