Elektronika

ETA Sonetic Ústní centrum 2707

Značka: ETA
Produktová řada: Sonetic
5.0

Ústní centrum ETA Sonetic je kombinací sonického zubního kartáčku a ústní sprchy, které jsou šetrné při čištění zubů a dásní.

2 999
Doprava zdarma

O produktu: ETA Sonetic Ústní centrum 2707

50139200

Úvod

Ústní centrum je kombinací sonického zubního kartáčku a ústní sprchy, které nabízí šetrnou péči při čištění zubů a dásní. Sada je ideální pro každodenní ústní hygienu, pro čištění implantátů, fixních rovnátek, můstků a korunek. V balení najdete sonický kartáček, tři hlavice s barevným rozlišením a s kvalitními štětinkami, ústní sprchu s třemi tryskami, jeden nástavec na čištění jazyka a ortodontickou trysku na fixní rovnátka, nabíjející stojan s bezdrátovou technologií a odkládacím prostorem pro příslušenství.

Sonický kartáček ETA Sonetic

Pečujte o své citlivé zuby se sonickým kartáčkem ETA Sonetic! Odstraňuje zubní plak a čistí i mezizubní prostory mnohem efektivněji než běžné manuální kartáčky.tři režimy čištění: intenzivní čištění, šetrné čistění a masážní režim pro lepší prokrvení dásní. Hlavice kartáčku je speciálně navržená tak, aby přesně kopírovala tvar zubů a linii dásní. Zubní kartáček disponuje technologií microBUBBLES a sonickou technologií MOVE+, která dokáže čistit zuby až 31 000 pohyby za minutu, a efektivněji tak odstranit plak i bakterie. Chytrý 2minutový časovač s 30vteřinovými intervaly vám pomůže s ideálním a rovnoměrným čištěním úst. 

ETA Sonetic Sonický zubní kartáček 1707 bílý4

Ústní sprcha ETA AquaCare

Ústní sprcha je skvělým pomocníkem k dentální hygieně, je šetrná k dásním a nedráždí je. Čistí tlakem vody a proto se dostane i do těch nejužších skulinek a perfektně tak vyčistí i místa, tam se kartáček nedostane. Zásobník na 150 ml vody doplňuje minifiltr, kerý zabrání usazování vodního kamene. V balení k ní naleznete také 3 x ústní trysku s barevným odlišením, nástavec na čištění jazyka a jednu ortodontickou trysku na fixní rovnátka.

Hlavní vlastnosti:

  • kombinace sonického zubního kartáčku a ústní sprchy
  • barevně odlišené kartáčky s kvalitními štětinami (DuPont)
  • 3 režimy čištění kartáčku: intenzivní, šetrné a masáž pro lepší prokrvení dásní
  • šetrný a účinný systém čištění chrupu a mezizubních prostor
  • ideální pro každodenní ústní hygienu, k čištění implantátů, fixních rovnátek, můstků a korunek
  • ústní sprcha: zásobník vody o objemu 150 ml, minifiltr proti usazeninám vodního kamene, extrémně dlouhá výdrž, akumulátorový provoz - 3.7 V Li-ion
  • bezdrátová (indukční) technologie nabíjení pro pohodlnou a bezpečnou obsluhu
  • voděodolné provedení IPX7

  


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.