Kosmetika

Eucerin AntiPigment rozjasňující sérum 30 ml

Značka: EUCERIN
Produktová řada: Antipigment

Eucerin Anti-Pigment rozjasňující sérum s dvojím účinkem efektivně pomáhá v boji s pigmentovými skvrnami, rozjasňuje pleť a sjednocuje její tón.

739 ušetříte 150 Kč

Původní cena 889 Kč, sleva 17%

Nejnižší cena před slevou: 889 Kč
Doprava zdarma

O produktu: Eucerin AntiPigment rozjasňující sérum 30 ml

50135915

Úvod

Dopřejte své pleti sjednocený tón bez pigmentových skvrn. Pleťové sérum Eucerin Anti-Pigment s duálním účinkem v sobě ukrývá složku thiamidol a koncentrovanou kyselinu hyaluronovou, které efektivně redukují pigmentové skvrny a zabraňují jejich opětovnému vzniku. Sérum nezanechává mastný film, rychle se vstřebává a je jemně parfemované.

Co je hyperpigmentace

Vznik hyperpigmentace má na svědomí melanin –⁠  přírodní pigment, jehož zvýšenou produkci způsobuje vliv slunečního záření, hormonální změny a stárnutí. Projevuje se jako tmavé plochy (známé jako stařecké nebo sluneční skvrny), která významně narušují sjednocený tón pleti. Pravidelným úžíváním séra Eucerin Anti-Pigment s dvojitým účinkem vrátíte své pleti sjednocený a zářivý tón bez tmavých skvrn.

Řada Eucerin Anti-Pigment 

Inovativní řada Anti-Pigment značky Eucerin prokazatelně redukuje důsledky hyperpigmentace a brání jejich opakovanému výskytu. Obsažená, vysoce účinná složka thiamidol snižuje tvorbu melaninu v pleti a působí tak na základní příčinu vzniku pigmentových skvrn. Součástí řady je denní a noční krém, sérum s duálním účinkem a lokální korektor pro zmírnění hyperpigmentace.

Výsledek

  • dvě séra v jednom
  • redukce pigmentových skvrn
  • intenzivně hydratovaná pleť
  • sjednocený tón pokožky
  • snadná aplikace lehká konzistence

Klíčová zjištění

V liistopadu 2017 byla společností Beiersdorf AG provedena uživatelská studie (PIU) u 120 žen ve věku v rozmezí 25 až 55 let. Uživatelky uvedly následující výsledky nejprve po dvou a poté po čtyřech týdnech pravidelného používání: 

 

 Po 2 týdnech

Po 4 týdnech

Díky přípravku získává má pleť jednotnější tón

97 %

97 %

Díky přípravku je má pleť zářivější

94 %

97 %

Přípravek účinně působí proti tmavým skvrnám

82 %

98 %

Přípravek brání tvorbě tmavých skvrn

84 %

98 %


Složení

  • Thiamidol ⁠ účinná a patentovaná látka, která lokálně redukuje pigmentové skvrny a zabraňuje jejiich opakovanému výskytu. Patentovaný značkou Eucerin v Německu.
  • Koncentrovaná kyselina hyaluronová –⁠ tělu vlastní hydratační složka, která pomáhá zadržovat vodu v pokožce a tím ji intenzivně hydratuje.

Použití

Nanášejte denně (ráno nebo večer) na dobře vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu. Jemně vmasírujte do pleti a vyhněte se kontaktu s očima. Pro dosažení lepších výsledků používejte s dalčími produkty řady Anti-Pigment.


Upozornění

Výrobky obsahující thiamidol lze nanášet maximálně čtyřikrát během jednoho dne.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.