Eucerin Aquaphor mast ve spreji 250 ml

Kosmetika

Značka: EUCERIN
Pomáhá zklidnit suchou popraskanou pokožku a vytváří ideální ochrannou bariéru pro její regeneraci. Mast ve spreji se snadno nanáší i na větší oblasti těla.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 označených produktů značky Eucerin v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do11. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob. Akce se nevztahuje na vánoční balíčky, akční nebo zvýhodněná balení a duopack.
Skladem na e-shopu
469

O produktu

50122800

Je-li narušena bariérová funkce pokožky, pokožka se stává citlivější na dráždivé látky zvenčí. Podrážděná pokožka může pro své účinné zklidnění často vyžadovat více než jen tělové mléko. Eucerin Aquaphor mast ve spreji s panthenolem a bisabololem pomáhá zklidnit velmi suchou až popraskanou pokožku. Složení s glycerinem udržuje správnou úroveň hydratace a vytváří ideální ochrannou bariéru pro její regeneraci. Sprejový rozprašovač umožňuje nepřetržitou aplikaci i v poloze dnem vzhůru, a tak se mast velmi snadno nanáší i hůře dostupné části těla i na rozsáhlejší oblasti. Bez parfemace a konzervačních látek.

Výsledek:

  • hydratuje a zklidňuje suchou a podrážděnou pokožku
  • obnovuje ochrannou bariéru pokožky a pomáhá urychlit její regeneraci
  • snadno se nanáší na větší oblasti těla

Použití

Aplikujte dle potřeby na postižené oblasti. Nastříkejte rovnoměrně na pokožku ze vzdálenosti 15 cm a jemně vmasírujte. Před použitím důkladně protřepejte. Po použití otřete aplikátor spreje.

Upozornění

Nepoužívejte na otevřené, krvácející nebo vlhké rány. Nestříkejte přímo na obličej nebo v jeho blízkosti. Aplikaci sprejem provádějte co nejrychleji a zabraňte přímému vdechování.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.