Eucerin Atopicontrol Acute Care Cream krém 100 ml

Kosmetika

Značka: EUCERIN
Intenzivní péče při akutním vzplanutí atopického ekzému. Zklidňuje zarudnutí a podráždění pokožky a zmírňuje svědění. Snižuje nutkání škrábat pokožku.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
679

O produktu

50117433

První pomoc při vzplanutí atopického ekzému. Suchá, dráždivá atopická pokožka svědí a nutí ke škrábání. Nepříjemné příznaky se tím zhoršují, obtěžují v průběhu dne a mohou narušovat i spánek. Eucerin AtopiControl Acute Care Cream významně zlepšuje stav pokožky během akutních fází atopického ekzému a poskytuje svědící pokožce úlevu. Krém není parfémovaný a lze jej použít tak často, jak potřebujete. Je vhodný jak pro dospělé, tak pro děti a kojence již od tří měsíců.

Intenzivní péče při akutním vzplanutí atopického ekzému

Komplex zklidňujících a chladivých aktivních látek, v kombinaci s omega 3 a 6 mastnými kyselinami a ceramidy, pomáhá regenerovat kožní bariéru a zmírňuje suchost pokožky. Zklidňuje zarudnutí a podráždění a zmírňuje svědění na smyslové úrovni. Snižuje nutkání škrábat pokožku.

Výsledek:

  • zklidňuje zarudlou a podrážděnou pokožku
  • zmírňuje pocit svědění
  • snižuje nutkání škrábat pokožku

Složení

Obsahuje unikátní komplex aktivních složek: Výtažek z lékořice licochalcon A redukuje podráždění a zarudnutí kůže. Dekandiol má antibakteriální účinky a působí proti svědění. Mentoxypropandiol vyvolává pocit ochlazení, působí na smyslové úrovni, kde zmírňuje pocity svědění. Ceramidy a omega 3 a 6 mastné kyseliny z pupalkového oleje zklidňují pokožku a napomáhají její regeneraci. Olej z jadérek hroznového vína, vitamin E.

Použití

Aplikujte na postižená místa kdykoliv během dne podle potřeby. V menším množství naneste na pokožku a jemně rozetřete. Nechejte důkladně vstřebat. Vyhněte se kontaktu s očním okolím.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.