Kosmetika

Eucerin Atopicontrol Sprej proti svědění 50 ml

Značka: EUCERIN
Produktová řada: AtopiControl
4.8

Zklidňuje pokožku během 60 vteřin. Zmírňuje svědění pokožky až na 6 hodin. Vhodný ke zklidnění pokožky během vzplanutí atopického ekzému i v klidových fázích.

415
Doprava zdarma

O produktu: Eucerin Atopicontrol Sprej proti svědění 50 ml

50117436

Úvod

Suchá atopická pokožka dokáže velmi znepříjemnit život. Podrážděná pokožka svědí a nutí ke škrábání, což problém dále prohlubuje. Eucerin AtopiControl Sprej proti svědění je vhodný ke zklidnění pokožky během vzplanutí atopického ekzému i v klidových fázích. Nemastný, nelepivý sprej příjemně chladí a rychle se vstřebává. Není parfémován. Mohou ho používat jak dospělí, tak děti od tří let.

Okamžité zmírnění svědění

Eucerin AtopiControl Sprej sprej proti svědění dokáže zklidnit pokožku téměř okamžitě. Zmírňuje symptomy svědící pokožky během 60 vteřin a výsledný efekt trvá až 6 hodin. Působí od vnějších vrstev pokožky až po nervová zakončení - pokožku okamžitě ochlazuje, zklidňuje a zmírňuje příznaky jejího podráždění.

Výsledek:

  • zklidňuje pokožku během 60 vteřin
  • dlouhodobě zmírňuje svědění pokožky až na 6 hodin
  • vhodný během vzplanutí ekzému i v klidových fázích

Složení

Mentoxypropandiol vyvolává pocit ochlazení, působí na smyslové úrovni, kde zmírňuje pocity svědění. SymSitive pokožku zklidňuje, působí proti štípání a zmírňuje zarudnutí. Polidokanol pokožku zklidňuje, neboť omezuje známky svědění na buněčné úrovni.


Použití

Nastříkejte na svědivou pokožku při atopickém ekzému. Použijte na svědivou pokožku i při onemocnění xerózou, lupénkou nebo při diabetu.


Upozornění

Varování: Nádoba je pod tlakem, při zahřátí se může roztrhnout. Chraňte před horkem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými hořlavými zdroji. Při nanášení nekuřte. Nádobu nepropichujte a nepalte, a to ani po spotřebování výrobku. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám vyšším než 50°C. Uchovávejte mimo dosah dětí. 7 % z obsahu je hořlavých.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.