Eucerin Hypertolerantní šampon 250 ml

Kosmetika

NAVÍC Eucerin letní dárkový set Při nákupu produktů značky Eucerin v minimální hodnotě 590 Kč získáte NAVÍC Eucerin letní dárkový set za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 7. 2020 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

305

O produktu

Hypertolerantní šampon od Eucerinu je vhodný pro všechny typy vlasů. Neobsahuje parabeny, silikony ani barviva a navíc není parfemovaný, nehrozí tedy, že by podráždil i velmi citlivou a jemnou pokožku. Je vhodný ke každodennímu použití, ihned po nanesení přináší znatelnou úlevu od pocitu pálení a napětí vlasové pokožky a výrazně redukuje svědění hlavy.

Výsledek:

  • okamžitá úleva od pálení a napětí pokožky hlavy
  • zklidnění podráždění
  • redukce svědění
  • prevence proti vysušování pokožky vlasů

Složení:

Šampon je svým šetrným složením vhodný i pro citlivou pokožku náchylnou k podráždění. Neobsahuje silikony, barviva, parabeny ani parfemaci, je proto zaručena jeho vysoká snášenlivost u všech typů vlasů. Účinně je zbavuje nečistot a mastnoty, napomáhá k obnovení vlasové pokožky a slouží preventivně proti jejímu vysušování.

Použití:

Aplikujte každý den nebo podle potřeby. Jemně vmasírujte do pokožky hlavy i do vlasů od kořínků ke konečkům, aby vznikla jemná pěna. Poté nechte chvíli působit a důkladně opláchněte čistou vodou. Vyhněte se kontaktu s očním okolím.