Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D sérum 30 ml

Kosmetika

Značka: EUCERIN
5.0
Anti-age sérum s trojím účinkem pro svěží a zářivou pleť! Vyplňuje hluboké vrásky, zlepšuje pružnost pleti a redukuje pigmentové skvrny.
NAVÍC Eucerin masážní váleček pro oční okolí Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Eucerin masážní váleček pro oční okolí za 0,01 Kč. Akce platí do 30.11. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 označených produktů značky Eucerin v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 4. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob. Akce se nevztahuje na vánoční balíčky, akční nebo zvýhodněná balení a duopack.
Skladem na e-shopu
949

O produktu

50122802

Anti-age sérum s trojím účinkem pro svěží a zářivou pleť! Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D sérum vyplňuje hluboké vrásky a redukuje pigmentové skvrny. Kombinuje dva druhy kyseliny hyaluronové, které spolu s aktivní složkou arctiinem zlepšují pružnost pleti. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová účinně vyhlazuje svrchní vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární (s 40x menšími molekulami) proniká hlouběji do epidermálních vrstev pleti, kde se tvoří hlubší vrásky. Aktivní látka thiamidol při pravidelném používání účinně redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu.

Výsledek

  • osvěžuje pleť a viditelně vyplňuje hluboké vrásky
  • zlepšuje pružnost pleti
  • pleť sjednocená a rozjasněná

Použití

Aplikujte na důkladně vyčištěnou pleť obličeje před hydratačním krémem. Během jednoho dne použijte maximálně 4 aplikace jakýchkoliv přípravků obsahujících thiamidol. Při pravidelném používání první viditelné výsledky již po dvou týdnech!

Upozornění

Vyhněte se kontaktu s očima.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.