Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity krém na ruce 75 ml

Kosmetika

Značka: EUCERIN
Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity krém na ruce 75 ml je korekční přípravek, který redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 označených produktů značky Eucerin v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do11. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob. Akce se nevztahuje na vánoční balíčky, akční nebo zvýhodněná balení a duopack.
Skladem na e-shopu
375

O produktu

50126813

Nechcete se smířit s pigmentovými skvrnami, které se postupem času začínají tvořit na pokožce rukou? Mnoho žen si po 50. roce věku začne všímat objevování tmavých skvrn, zvláště na hřbetech rukou. Obvykle vznikají v důsledku dosavadního působení slunce nebo vlivem typu jejich pokožky z hlediska tvorby melaninu. Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity krém na ruce 75 ml je korekční přípravek, který obsahuje aktivní a patentovanou látku thiamidol, která působí přímo na příčinu hyperpigmentace snížením produkce melaninu. Klinické a dermatologické testy prokázaly, že krém redukuje tmavé skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech a při pravidelném používání se dále zlepšují.

Výsledek:

  • viditelně redukuje pigmentové/stařecké skvrny a brání jejich opakovanému výskytu.
  • UVA a UVB filtry (SPF 30) poskytují účinnou ochranu před sluncem a minimalizuje pravděpodobnost tvorby pigmentových skvrn vlivem slunečního záření
  • pokožka získává sjednocený tón a zářivý vzhled
  • zanechává pokožku hydratovanou až 24 hodin
  • zlepšuje pevnost a pružnost pokožky

Klíčová zjištění

Uživatelská studie byla provedena se 130 ženami s pigmentovými skvrnami na rukou ve věku mezi 50 až 65 lety1. Po 2 a 4 týdnech pravidelného používání výrobku byly dosaženy tyto výsledky:  

 

Po 2 týdnech

Po 4 týdnech

Zlepšuje pevnost a pružnost pokožky

98%

95%

Poskytuje intenzivní hydrataci

97%

95%

Zanechává ruce na pohled mladší 

91%

91%

Dodává pokožce sjednocenější tón

95%

94%

Brání opakovanému výskytu pigmentových skvrn (hnědých skvrn)

82%

81%


Složení

  • UVA a UVB filtry
  • Kyselina hyaluronová
  • Arctiin – aktivní složka přírodního původu získávaná z plodů lopuch, ve složení výrobků řady Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity zlepšuje pružnost a pevnost zralé pleti
  • Thiamidol – vysoce efektivní aktivní složka, která je výsledkem desetiletého výzkumu, klinické i dermatologické testy prokázaly, že zmírňuje tmavé skvrny a brání jejich opakovanému výskytu

Použití

Vmasírujte do pokožky rukou, dokud se krém zcela nevstřebá. Výrobky obsahující thiamidol lze nanášet maximálně čtyřikrát během jednoho dne. Chcete-li dosáhnout optimálních výsledků, můžete krém použít také na noc. Dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost. Je vhodný pro všechny typy dospělé pokožky.

Upozornění

Zamezte kontaktu s očima.

1  BDF výzkum, uživatelská studie, Itálie, září 2020 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.