Kosmetika

Eucerin SUN Dětský gel-krém na opalování SPF50+ 200 ml

Značka: EUCERIN
Produktová řada: Sun
  • Dětský gel-krém na opalování SPF50+ Eucerin SUN poskytuje velmi vysokou ochranu před slunečním zářením. Zabraňuje podráždění. Ideální pro děti od 3 měsíců.
*Sleva 100 Kč při nákupu produktů značky A-derma v minimální hodnotě 290 Kč. *Při nákupu produktů značky A-Derma v minimální hodnotě 290 Kč vč. DPH získáte slevu 100 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a promo balíčky. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

769

O produktu: Eucerin SUN Dětský gel-krém na opalování SPF50+ 200 ml

50144950

Úvod

Dětský gel-krém na opalování SPF50+ Eucerin SUN poskytuje velmi vysokou ochranu před slunečním zářením. Obsahuje širokospektrální ADVANCED SPECTRAL TECHNOLOGY proti UVA a UVB paprskům. Dále v něm najdete také antioxidant licochalcon A, který neutralizuje volné radikály, posiluje ochrannou vrstvu pokožky a zabraňuje podráždění. Kyselina glycyrrhetinová podporuje vlastní obranné mechanismy pleti. Gel se snadno nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává po sobě mastný film. Voděodolné složení bez parfému.

Hlavní vlastnosti:

  • poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením
  • snadno se vstřebává bez mastného filmu
  • pro děti od 3 měsíců

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je přípravek voděodolný, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná sluneční expozice představuje vážné zdravotní riziko. Ani výrobky proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu. Nevystavujte kojence ani malé děti přímému slunci.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.