Kosmetika

Eucerin UreaRepair PLUS 5% Urea tělové mléko parfemované 400 ml

Značka: EUCERIN
Produktová řada: UreaRepair PLUS
5.0

Eucerin UreaRepair PLUS 5% Urea tělové mléko parfemované 400 ml intenzivně hydratuje a napomáhá obnovit přirozenou ochrannou bariéru suché a hrubé pokožky těla.

*Sleva 200 Kč při nákupu nad 590 Kč *Při nákupu označených produktů značky Eucerin v minimální hodnotě 590 Kč získáte slevu 200 Kč. Akce platí do 14. 8. 2024 nebo do vyprodání zásob.
675
Doprava zdarma

O produktu: Eucerin UreaRepair PLUS 5% Urea tělové mléko parfemované 400 ml

50133185

Úvod

Pokud je pokožka na pohled i na dotek suchá, napjatá a hrubá, dopřejte ji každodenní potřebnou péči. Eucerin UreaRepair PLUS 5% Urea tělové mléko parfemované 400 ml obsahuje unikátní kombinaci složek, které zajišťují dostatečnou hydrataci a napomáhají obnovit přirozenou ochrannou bariéru pokožky. Díky svému složení zlepšuje schopnost pokožky vázat vodu a přispívá k okamžité úlevě od typických známek suché pokožky, jako je hrubost a pocit napjatosti.

Výsledek

  • příjemně hladká, vláčná a odolnější pokožka
  • okamžitá úleva od známek suché a hrubé pokožky
  • rychle se vstřebává a nezanechává mastný pocit na pokožce

Složení

5% urea, ceramidy a přirozené hydratační látky. Parfemace je speciálně vyvinuta pro suchou pokožku. Obsahuje složky zklidňující pokožku a neobsahuje běžné alergenní přísady.


Použití

Nanášejte dle potřeby. Použití přípravku v kombinaci s lokálními léčivy nebo v případě použití u kojenců a batolat konzultujte s lékařem.


O značce

Řada Eucerin UreaRepair PLUS byla vyvinuta speciálně pro suchou pokožku, která je hrubá, napjatá a často náchylná ke svědění, olupování či šupinatění. Obsahuje jedinečné kombinace ingrediencí, jež zlepšují schopnost pokožky vázat vodu, zvyšují její obsah hydratace a posilují kožní bariéru. Bylo klinicky prokázáno, že tyto výrobky pokožce doplňují scházející lipidy i hydrataci, a tak jí poskytují okamžitou úlevu. Produkty Eucerin UreaRepair PLUS zanechávají pokožku na pohled i na dotek hladkou, jemnou a vláčnou.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.