Registrovaný léčivý přípravek

Faktu čípky 20 ks

Značka: FAKTU

Faktu čípky se používají k léčbě vnitřních hemoroidů zejména doprovázených zánětem a krvácením u dospělých. Zastavují krvácení, svědění a pálení při hemoroidech a dalších obtížích v oblasti konečníku.

219
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Faktu čípky 20 ks

50139614

Úvod

Hemoroidy poznal na vlastní kůži každý třetí dospělý Čech a každý druhý ve věku nad 50 let. Hemoroidy nejčastěji vznikají nedostatkem pohybu a vlákniny, v období těhotenství a určitou úlohu hraje i dědičnost. Pokud máte problémy s hemoroidy, je třeba je co nejdříve řešit!

Příznaky hemoroidů:

  • pálení nebo svědění v oblasti konečníku
  • bolest při stolici
  • krvácení při stolici
  • uzlíky v řitním otvoru
  • mokvání

Faktu čípky 

Rychle zastavují krvácení, svědění a pálení při hemoroidech a jiných obtížích v oblasti konečníku. Mají protizánětlivý a místně znecitlivující účinek. Přípravek Faktu čípky se používá k léčbě vnitřních hemoroidů, dále při vyrážkách a svědění v oblasti konečníku a u povrchových trhlin v oblasti řitního otvoru. Rektální čípky Faktu jsou určeny pro dospělé.


Dávkování

Zavádějte 2–3x denně (ráno a večer a podle potřeby i během dne) 1 čípek do konečníku, po zmírnění hlavních příznaků je možno pokračovat v léčbě dávkou 1 čípek denně. Délka léčby je obvykle 2-3 týdny. Pokud se obtíže nezlepší do 7 dnů, poraďte se o dalším používání s lékařem. Bez porady s lékařem nepoužívejte déle než 2 týdny.


Složení

Léčivé látky jsou policresulenum 100 mg a cinchocaini hydrochloridum 2,5 mg v 1 čípku.

Pomocné látky jsou ztužený tuk, mikrokrystalická celulóza, koloidní bezvodý oxid křemičitý, sójový lecithin, kyselina edetová, hydroxid sodný.


Upozornění

Přípravek obsahuje tekutý sójový lecitin. Pokud jste alergičtí na arašídy nebo sóju, nepoužívejte tyto čípky.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.