Fc Hyaluroceutical hydratační biotechnologická emulze 30 ml

50074039

Kosmetika

Skladem na e-shopu

479 ušetříte 40 Kč

Původní cena 519 Kč, sleva 8%

O produktu

FC Hyaluroceutical hydratační biotechnologická emulze s kyselinou hyaluronovou

FC Hyaluroceutical hydratační biotechnologickou emulzi je možné používat bez ohledu na věk.

Používání a dávkování

Odstraňte víčko z přípravku. Jemným stlačením dávkovače vytlačte potřebné množství emulze na ukazováček a krouživou masáží aplikujte na čistou a suchou pleť. Pozor, při rychlém stlačování dávkovače, může dojít k nasáknutí vzduchu, což stíží další vytlačování! Po nanesení přípravku počkejte cca 10 minut, potom můžete použít svojí dekorativní kosmetiku. Pro dosažení viditelných výsledků nanášejte FC Hyaluroceurical hydratační biotechnologickou emulzi dvakrát denně (ráno a večer). Později pro udržení mladistvého vzhledu používejte přípravek jedenkrát denně. Přípravek je určený pro ženy i muže.


Upozornění

Přípravek je vhodný pro všechny typy pleti. Před prvním použitím přípravku FC Hyaluroceutical hydratační biotechnologická emulze přípravek otestujte na vnitřní straně předloktí, aby jste se vyhli alergické reakci. Počkejte 24 hodin. Pokud pocítíte podráždění, přestaňte přípravek používat. Zabráňte styku s očima! Pokud se přípravek dostane do očí, ihned je vypláchněte vodou. Jen na vnější použití! Skladujte při pokojové teplotě mimo tepelné zdroje a přímé sluneční záření.

Složení:
Aqua; Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol; Pseudoalteromonas Ferment Extract, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Tripeptide-10 Citrulline, Tripeptide-1, Lecithin, Butylene Glycol, Xanthan Gum, Carbomer, Triethanolamine; Paraffinum Liquidum; Glycerin; Polyacrylamide, C12-14 Isoparafin, Laureth-7; Isopropylmyristate; Dimethicone; C12-14 Pareth-30; Sodium Hyaluronate; Glycerylstearate; Cetearylalkohol; Phenoxyethanol, Ethylexylglycerin; Imidazolidinyl Urea; Tocopheryl Acetate; Hexylcinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Citronellol.

Balení:
30 ml


Zdroj: www.f-cosmeceuticals.cz/cz

Parametry
Značka Fc
Typ pleti Pro všechny typy pleti
Použiji na Pleť
Forma Emulze
EAN 7640119232508

Kategorie produktu