Fc Pureceutical čistící gel proti jemným vráskám 125 ml

Kosmetika

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

PURECEUTICAL čistící gel proti jemným vráskám obsahuje kombinaci souboru rostlinných extraktů a peptidů, které působí proti jemným vráskám a přitom pokožku důkladně čistí a ošetřují.

  • přípravek obsahuje kyselinu hyaluronovou v lipozomové formě – lipozomy jsou kulaté měchýřky složené ze specifických lipidů. Mohou obsahovat proteiny, peptidy nebo jiné aktivní složky, které sehrávají důležitou úlohu při udržování pevnosti a pružnosti pokožky. Lipozomy působí společně s buňkami epidermy, do nichž uvolňují svůj obsah. PML (Pluriramelární multivezikulární lipozomy) s obsahem Na-hyaluronátu jsou polycentrické fosfolipidové měchýřky, které obsahují hyaluronát sodný a mají schopnost uvolňovat aktivní látku do epidermy. Hyaluronát sodný se kvůli svým vynikajícím a lubrikačním vlastnostem používá při léčbě suché pokožky. Sehrává hlavní úlohu v zadržování vlhkosti a zachovávání integrity struktury pokožky. Zjemňuje pokožku vystavenou slunečnímu záření, vrací ji pružnost a působí jako velmi účinná a regenerační složka v procesu stárnutí, při poraněních a poruchách metabolismu.
  • Hexapeptid obsažený v přípravku má pozitivní vliv proti vráskám. Spolu s neustálým zkvalitňováním informací o procese tvorby vrásek, se zvyšuje i naše schopnost tomuto procesu zabránit. Vrásky, které se tvoří v důsledku mimiky, opakovaných pohybů, škodlivých vlivů životního prostředí a přirozeného stárnutí pokožky už delší dobu nepředstavuje neřešitelný problém. Dokázalo se, že tvorbě vrásek je možné předejít a odstranit již vzniklé a budoucí vrásky.

PURECEUTICAL čistící gel proti jemným vráskám obsahuje molekulární film, obsahující submikrodisperzii hetopolysacharidů se zvlhčujícím efektem, který poskytuje pokožce příjemný pocit.

Přípravek obsahuje účinnou látku, která je složená ze souboru rostlinných extraktů z následujících rostlin:

  • Hamamelis virginiana pomáhá kontrolovat krevní oběh a má uspokojující, osvěžující a ztahující účinky
  • Meduňka lékařská má silné antibakteriální a protizánětlivé účinky
  • Rozmarýn a šalvěj mají antioxidační vlastnosti
  • Tymián obecný – má silné antibakteriální účinky a antimykotické působení.

Společnost Herb-pharma AG navazuje na nejnovější výsledky farmakologického a dermatologického výzkumu na čištění pleti.

Upozornění:
Výrobek je velmi dobře snášený a používá se na všechny typy pleti. Přesto se pro jeho vysokou účinnost doporučuje přípravek před použitím otestovat na kousku pokožky. Otestujte reakci pokožky nanesením přípravku na malou část ošetřené oblasti a před úplným nanesením počkejte 24 hodin. Pokud pocítíte podráždění nebo zvýšenou citlivost, přestaňte přípravek používat. Zabraňte styku s očima. Pokud se výrobek dostane do očí, vypláchněte je důkladně vodou a jemně osušte.
Pouze na vnější použití. Skladujte při teplotě do 30 ºC.

Použití a dávkovaní:
Odstraňte víčko z přípravku. Jemným stlačením dávkovače vytlačte potřebné množství gelu. PURECEUTICAL čistící gel proti jemným vráskám používejte dvakrát denně ráno a večer. Přípravek krouživým pohybem vmasírujte do vlhké pokožky, čímž gelu umožníte, aby se dostal až do vnitra pokožky. Následně po aplikaci si tvář opláchněte vlažnou vodou a jemně osušte.

Balení:
125ml

Zdroj: www.f-cosmeceuticals.cz/cz