Feel Eco Čistič kuchyní 450 ml

Drogerie

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 označených produktů značky Feel Eco drogerie v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 11. 2020, nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren

O produktu

Vítaný účinný pomocník při čištění sporáků, digestoří, mikrovlnných trub, obkladů i pracovních desek. Feel Eco Čistič kuchyní odstraňuje usazený mastný prach. Lze jej použít na veškeré nečistoty vzniklé při vaření. Vhodný i na odstranění koupelnového oleje z povrchu vany. Byl vyvinut na bázi sody, mýdla, složek z cukrů a přírodních olejů. Není agresivní k Vaší pokožce a je dermatologicky testovaný. Základními složkami čističe je mýdlo a aktivní látky z přírodních olejů a cukrů, doplněné sodou a lihem. Neobsahuje hydroxid, a proto je šetrný k pokožce rukou.

Hlavní vlastnosti:

  • odstraňuje usazený mastný prach
  • čistí veškeré nečistoty vzniklé vařením
  • není agresivní k pokožce
  • dermatologicky testováno
  • vhodný pro vegany

Složení

Méně než 5 %: Neiontové povrchově aktivní látky: Látky na bázi rostlinných olejů a cukrů (řepkový, kokosový a částečně palmový a glukóza). Zajišťují odmaštění a odstranění špíny. Aniontové povrchově aktivní látky: Aktivní látky na bázi rostlinných olejů (zejména řepkový, kokosový a palmový), které dodávají výrobku pěnivost a účinnost. Mýdlo: Mýdlo dodává přípravku odmašťující sílu, mycí účinnost a pěnivost. V tekutých přípravcích se používá složení na bázi rostlinných (kokosových) olejů, u práškových z živočišných tuků. Parfémy: Směs esenciálních olejů, extraktů a vzácné syntetické složky, které se sice v přírodě vyskytují, ovšem v nedostatečném množství. Parfémy určují vůni produktu, přinášejí radost, uklidňují i povzbuzují. Bez přidaných barviv, bez chlóru. PHENOXYETHANOL

Použití

Přípravek nastříkejte na znečištěnou plochu a nechte 3-5 minut působit. Poté setřete, soudržné vrstvy dočistěte hrubší stranou houbičky. Zbytky přípravku odstraňte navlhčeným hadříkem.

Upozornění

Varování: P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. Nemíchejte různé čisticí prostředky. Skladujte v chladu v originálním dobře uzavřeném obalu, odděleně od nápojů a potravin.

O značce

Pečlivě vybrané přírodní suroviny, snadná odbouratelnost výsledného produktu v přírodě, to je standard Feel Eco. Všechny výrobky jsou vysoce koncentrované, proto stačí dávkovat v menších dávkách při zachování vysoké účinnosti produktu. Produkty Feel Eco splňují svými parametry požadavky pro správnou funkci čistíren odpadních vod, kořenových čistíren a septiků.