Drogerie

Feel Eco Čistič oken a skel 450 ml

Značka: FEEL ECO
  • Čistič oken a skel šetrně ale efektivně odmastí a vyleští všechny skleněné povrchy v domácnosti. Neškodí zvířatům a je tedy možné ho použít i na akvária a terária.
*Sleva 100 Kč při nákupu produktů značky A-derma v minimální hodnotě 290 Kč. *Při nákupu produktů značky A-Derma v minimální hodnotě 290 Kč vč. DPH získáte slevu 100 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a promo balíčky. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
99

O produktu: Feel Eco Čistič oken a skel 450 ml

50133371

Úvod

Rádi byste měli okna a skla v domácnosti beze šmouh a kapiček, zároveň ale nechcete zatěžovat životní prostředí zbytečnou chemií? Vyzkoušejte Feel Eco - čistič skel a oken, který je efektivně zbaví mastnoty, šmouh, špíny i zaschlých kapek, ale zároveň je šetrný k životnímu prostředí. Neškodí ani zvířatům, uvítají ho tedy i majitelé skleněných terárií. Pyšní se certifikací EU Ecolabel.

Hlavní vlastnosti:

  • čistič oken a skleněných povrchů
  • maximálně účinný, maximálně šetrný
  • odmastí a zbaví šmouh, špíny i kapiček

Složení

Základem receptury je kvalitní líh, doplněný složkou z rostlinného oleje a cukru pro jemné čištění. Spolu s dalšími přísadami, zejména octem, snižuje zamlžování oken a zrcadel. Méně než 5 %: neiontové povrchově aktivní látky, látky na bázi rostlinných olejů a cukrů (řepkový, kokosový a částečně palmový a glukóza), parfémy, směs esenciálních olejů a extraktů, phynoxyethanol.


Použití

Nastříkejte přímo na čištěnou plochu, čistým hadříkem povrch vyčistěte a poté osušte a doleštěte suchým hadříkem nebo papírovou utěrkou. Při aplikaci na plastové, lakované nebo malé povrchy nanášejte přípravek na utěrku, ne přímo na čištěnou plochu. Upozornění: Výrobek není určený k čištění LCD displejů, plasma obrazovek ani leštěných povrchů.


Upozornění

Varování: P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. Nemíchejte různé čisticí prostředky. Skladujte v chladu v originálním dobře uzavřeném obalu, odděleně od nápojů a potravin. Datum výroby a spotřeby je uvedeno na obalu.


O značce

Pečlivě vybrané přírodní suroviny, snadná odbouratelnost výsledného produktu v přírodě, to je standard Feel Eco. Všechny výrobky jsou vysoce koncentrované, proto stačí dávkovat v menších dávkách při zachování vysoké účinnosti produktu. Produkty Feel Eco splňují svými parametry požadavky pro správnou funkci čistíren odpadních vod, kořenových čistíren a septiků.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.