Feel Eco Odstraňovač skvrn Baby 200 ml

Drogerie

Značka: FEEL ECO
Koncentrovaný sprej na čištění odolných nečistot pro prádlo kojenců a batolat i osob s citlivou pokožkou. Snadno biologicky rozložitelný. Šetrný k pokožce i k přírodě.
NAVÍC Feel Eco Tekuté mýdlo s panthenolem 300 ml Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Feel Eco Tekuté mýdlo s panthenolem 300 ml 1 ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 8. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
105

Cena za 100 ml: 53 Kč

O produktu

50121051

Koncentrovaný sprej na čištění odolných nečistot pro prádlo kojenců a batolat i osob s citlivou pokožkou. Feel eco Odstraňovač skvrn Baby je šetrný k pokožce i k přírodě. Neobsahuje alergeny, parfemace ani konzervanty a je dermatologicky testovaný. Je účinný na skvrny od potravin, mastnoty, kosmetiky, bláta i trávy a můžete jej použít i na barevné prádlo. Základ přípravku tvoří aktivní látky z rostlinných olejů a cukrů, doplněné mýdlem a s ohledem na odolnost skvrn na dětském prádle i speciální dávkou enzymů. Všechny povrchově aktivní složky jsou snadno biologicky rozložitelné a šetří přírodu i Vaši čističku odpadních vod. Rozprašovač umožňuje komfortní aplikaci přímo na znečištěné místo.

Hlavní vlastnosti:

  • vyčistí odolné skvrny od potravin i od trávy
  • vhodný i na barevné prádlo
  • snadno biologicky rozložitelný
  • bez alergenů, parfemace a konzervantů
  • dermatologicky testováno

Složení

5 % nebo více, avšak méně než 15 %: Aniontové povrchově aktivní látky na bázi rostlinných olejů (zejména řepkový, kokosový a palmový), které dodávají výrobku pěnivost a účinnost. neiontové povrchově aktivní látky na bázi rostlinných olejů a cukrů (řepkový, kokosový a částečně palmový a glukóza). Zajišťují odmaštění a odstranění špíny. Méně než 5 %: Enzymy umožňující účinně prát při nízkých teplotách. Štěpí komplikované nečistoty na menší, o které se postarají ostatní aktivní látky.

Použití

Aplikujte odstraňovač v dostatečném množství několika stisky rozprašovače na skvrnu a blízké okolí. Ošetřenou skvrnu můžete vhodným kartáčkem napěnit z obou stran, nechat působit a dát ji vyprat běžným způsobem.

Upozornění

Varování: H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P280 Používejte ochranné brýle / obličejový štít. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření.

O značce

Pečlivě vybrané přírodní suroviny, snadná odbouratelnost výsledného produktu v přírodě, to je standard Feel Eco. Všechny výrobky jsou vysoce koncentrované, proto stačí dávkovat v menších dávkách při zachování vysoké účinnosti produktu. Produkty Feel Eco splňují svými parametry požadavky pro správnou funkci čistíren odpadních vod, kořenových čistíren a septiků.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.