Feel Eco Prostředek na mytí dudlíků Baby 500 ml

Drogerie

Značka: FEEL ECO
Ekologický přípravek na mytí dudlíků, lahviček, dětského nádobí nebo plastových hraček. Snadno biologicky rozložitelný. Šetrný k pokožce i k přírodě.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
119

Cena za 1 litr: 238 Kč

O produktu

50121052

Ekologický přípravek na mytí dudlíků, lahviček, dětského nádobí nebo plastových hraček. Feel eco Prostředek na mytí dudlíků Baby je šetrný k Vaší pokožce i k přírodě. Neobsahuje barviva, parfemace ani konzervanty a je dermatologicky testovaný. Rozpouští mastnotu, čistí zbytky mléka, čaje a šťáv. Základ přípravku tvoří aktivní látky z přírodních olejů a cukrů, které jsou doplněny zjemňujícími látkami a glycerinem, které pečují o pokožku Vašich rukou. Všechny složky jsou snadno biologicky rozložitelné a šetří přírodu i Vaši čističku odpadních vod.

Hlavní vlastnosti:

  • rozpouští mastnotu a čistí zbytky potravin
  • šetrný k Vaší pokožce i k přírodě
  • snadno biologicky rozložitelný
  • bez alergenů, parfemace a konzervantů
  • dermatologicky testováno

Složení

5 % nebo více, avšak méně než 15 %: Aniontové povrchově aktivní látky na bázi rostlinných olejů (zejména řepkový, kokosový a palmový), které dodávají výrobku pěnivost a účinnost. Méně než 5 %: Amfoterní povrchově aktivní látky na bázi rostlinných olejů (řepkový, kokosový a částečně palmový), které u přípravku zajišťují jemnost k naší pokožce. Neiontové povrchově aktivní látky na bázi rostlinných olejů a cukrů (řepkový, kokosový a částečně palmový a glukóza). Zajišťují odmaštění a odstranění špíny.

Použití

5 ml na 5 l vody.

Upozornění

Varování: H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P280 Používejte ochranné brýle / obličejový štít. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření. Skladujte v suchu a temnu při teplotách od 5 do 25°C. Datum výroby a spotřeby je uvedeno na obalu.

O značce

Pečlivě vybrané přírodní suroviny, snadná odbouratelnost výsledného produktu v přírodě, to je standard Feel Eco. Všechny výrobky jsou vysoce koncentrované, proto stačí dávkovat v menších dávkách při zachování vysoké účinnosti produktu. Produkty Feel Eco splňují svými parametry požadavky pro správnou funkci čistíren odpadních vod, kořenových čistíren a septiků.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.