Drogerie

Feel Eco Prostředek na mytí dudlíků Baby 500 ml

Značka: FEEL ECO

Ekologický přípravek na mytí dudlíků, lahviček, dětského nádobí nebo plastových hraček. Snadno biologicky rozložitelný. Šetrný k pokožce i k přírodě.

129

Cena za 1 litr: 258,00 Kč

Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: Feel Eco Prostředek na mytí dudlíků Baby 500 ml

50121052

Úvod

Ekologický přípravek na mytí dudlíků, lahviček, dětského nádobí nebo plastových hraček. Feel eco Prostředek na mytí dudlíků Baby je šetrný k Vaší pokožce i k přírodě. Neobsahuje barviva, parfemace ani konzervanty a je dermatologicky testovaný. Rozpouští mastnotu, čistí zbytky mléka, čaje a šťáv. Základ přípravku tvoří aktivní látky z přírodních olejů a cukrů, které jsou doplněny zjemňujícími látkami a glycerinem, které pečují o pokožku Vašich rukou. Všechny složky jsou snadno biologicky rozložitelné a šetří přírodu i Vaši čističku odpadních vod.

Hlavní vlastnosti:

  • rozpouští mastnotu a čistí zbytky potravin
  • šetrný k Vaší pokožce i k přírodě
  • snadno biologicky rozložitelný
  • bez alergenů, parfemace a konzervantů
  • dermatologicky testováno

Složení

5 % nebo více, avšak méně než 15 %: Aniontové povrchově aktivní látky na bázi rostlinných olejů (zejména řepkový, kokosový a palmový), které dodávají výrobku pěnivost a účinnost. Méně než 5 %: Amfoterní povrchově aktivní látky na bázi rostlinných olejů (řepkový, kokosový a částečně palmový), které u přípravku zajišťují jemnost k naší pokožce. Neiontové povrchově aktivní látky na bázi rostlinných olejů a cukrů (řepkový, kokosový a částečně palmový a glukóza). Zajišťují odmaštění a odstranění špíny.


Použití

5 ml na 5 l vody.


Upozornění

Varování: H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P280 Používejte ochranné brýle / obličejový štít. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření. Skladujte v suchu a temnu při teplotách od 5 do 25°C. Datum výroby a spotřeby je uvedeno na obalu.


O značce

Pečlivě vybrané přírodní suroviny, snadná odbouratelnost výsledného produktu v přírodě, to je standard Feel Eco. Všechny výrobky jsou vysoce koncentrované, proto stačí dávkovat v menších dávkách při zachování vysoké účinnosti produktu. Produkty Feel Eco splňují svými parametry požadavky pro správnou funkci čistíren odpadních vod, kořenových čistíren a septiků.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.