Kosmetika

Pharma Activ Femina Gel Australian Original 5x5 ml

Vaginální gel s obsahem přírodního oleje Tea Tree Australian Original® a kyseliny hyaluronové pro udržení intimního komfortu ženy.

199
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Pharma Activ Femina Gel Australian Original 5x5 ml

50117587

Úvod

Vaginální gel s obsahem Tea Tree v optimální 2,7 % koncentraci pro udržení intimního komfortu ženy. Olej z listů čajovníku australského (Melaleuca Alternifolia) omezuje výskyt bakterií, plísní a kvasinek a zároveň podporuje přirozené intimní prostředí zevního genitálu ženy. Tea Tree olej je v přípravku Femina Gel doplněn kyselinou hyaluronovou. Ta vytváří v kombinaci s vlhkým sekretem ochranný gelový povlak, který zvlhčuje a chrání intimní partie ženy.

Femina Gel oceníte zejména při subjektivních obtížích a nepříjemných pocitech jako je pálení, svědění, pocity sucha a další podráždění v intimní oblasti. Preventivně ho využijete před a po návštěvě bazénu, sauny nebo fitcentra.

Hlavní vlastnosti:

  • snadná a pohodlná aplikace díky jednotlivým dávkám v tubách
  • bezbarvý, nemastný a
  • nezpůsobuje podráždění

Použití

Při mírných potížích používejte jednu tubičku jednou za tři dny. Při silnějších obtížích lze používat až 2x denně a pokračovat do ústupu obtíží. Každá tubička je určena na jedno použití.

Pro udržení zdravé mikroflóry se doporučuje občasné použití.


Upozornění

Femina Gel nepoužívejte, pokud tuba není v samostatném balení nebo je-li obal poškozen. Při výskytu alergických reakcí přerušte požívání. Doporučuje se přerušit používání v průběhu menstruace a pokračovat až po jejím ukončení. Ukládejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.