Zdravotnické prostředky

FIT Therapy Náplast na úlevu od bolesti loket 3 ks

  • FIT Therapy Náplast na úlevu od bolesti loket je zdravotnický prostředek založený na bioenergetických principech. Náplast je voděodolná a působí až 5 dní.
NAVÍC Naturquelle FOOT Exfoliační ponožky 2x20 ml Při nákupu produktů značky Naturprodukt v minimální hodnotě 199 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Naturquelle FOOT Exfoliační ponožky 2x20 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
495

O produktu: FIT Therapy Náplast na úlevu od bolesti loket 3 ks

50131623

Úvod

Náplast pro úlevu od bolesti bez léčiv, založená na bioenergetických principech. FIT Therapy Náplast na úlevu od bolesti je zdravotnický prostředek, který je určený k aplikaci v oblasti lokte. Nástup účinku náplasti je závislý na Vašem zdravotním stavu. Blahodárný efekt se může dostavit již po několika minutách, nejpozději do 24 hodin. Náplast je voděodolná a působí až 5 dní.

Hlavní vlastnosti:

  • ulevuje při bolesti v oblasti lokte
  • působí až 5 dní
  • náplast je voděodolná

FIT Therapy odráží bioenergii našeho těla

Lidské tělo vytváří i přijímá bioenergetické vlny, které jsou schopny pronikat do organických látek a vytvářet teplo. Náplast FIT Therapy působí jako „zrcadlo“, které odráží zpět bioenergetické paprsky vyzařované naším tělem. Tím vzniká analgetický efekt, který proniká hluboko do těla.


Použití

Aplikujte FIT Therapy na postiženou oblast a vyčkejte asi 2 minuty, než teplo Vašeho těla aktivuje akrylátovou hmotu lepidla, abyste zajistili bezpečné přilnutí náplasti.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.