Zdravotnické prostředky

FIT Therapy Náplast univerzální 6 ks

5.0
  • Náplast pro úlevu od bolesti založená na bioenergetických principech. Vhodná při bolesti zad, šíje, ramene, lokte nebo kolene. Působí až 5 dní.
NAVÍC Naturquelle FOOT Exfoliační ponožky 2x20 ml Při nákupu produktů značky Naturprodukt v minimální hodnotě 199 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Naturquelle FOOT Exfoliační ponožky 2x20 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
185 ušetříte 284 Kč

Původní cena 469 Kč, sleva 61%

Nejnižší cena před slevou: 469 Kč

O produktu: FIT Therapy Náplast univerzální 6 ks

50118839

Úvod

Náplast pro úlevu od bolesti bez léčiv, založená na bioenergetických principech. FIT Therapy Náplast univerzální je vhodná při bolesti zad, šíje, sedacího nervu, uvolňuje svalové napětí při bolesti ramene, lokte nebo kolene. Nástup účinku náplasti je závislý na Vašem zdravotním stavu. Blahodárný efekt se může dostavit již po několika minutách, nejpozději do 24 hodin. Náplast je voděodolná a působí až 5 dní.

Hlavní vlastnosti:

  • ulevuje při bolesti zad, šíje či sedacího nervu
  • uvolňuje svalové napětí při bolesti ramene, lokte nebo kolene
  • působí až 5 dní

FIT Therapy odráží bioenergii našeho těla

Lidské tělo vytváří i přijímá bioenergetické vlny, které jsou schopny pronikat do organických látek a vytvářet teplo. Náplast FIT Therapy je zdravotnický prostředek třídy I, který je v souladu se směrnicí 93/42 /EHS vyrobený ze speciálního reflexního materiálu z biominerálů. Ten působí jako “zrcadlo”, které odráží zpět bioenergetické paprsky vyzařované naším tělem. Tím vzniká analgetický efekt, který proniká hluboko do těla.


Použití

Aplikujte FIT Therapy na postiženou oblast a vyčkejte, než teplo Vašeho těla aktivuje akrylátovou hmotu lepidla. Asi po 2 minutách zajistíte bezpečné přilnutí náplasti.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.